Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Attól, hogy elegánsan öltözköd...

Attól, hogy elegánsan öltözködöm meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Nevetségesnek tartom az egészet, de amolyan közvélemény kutatás képpen: attól, hogy egy nő férfiasan ruhadarabokat (garbót, szövetnadrágot) hord, vállig érő hajjal, akkor leszbikus? Ma délután mentem egy kört a lakótelepen, sétálgattam, amikor két pasi velem szemben hangosan lemelegezett (nyilván nem ezekkel a szavakkal), ostobának és undorítónak nevezett. Nos, nem gondolom, hogy emiatt bármennyire is undorító lennék vagy "leszbi". A nemi identitását illetően pedig: nem, nem vagyok homoszexuális, alapvetően el sem tudnám képzelni azt, hogy meleg legyek, leszbikus, nem azért, mert problémám van velük, hanem mert egyszerűen nem vonzódom se hozzájuk, se ahhoz az élethez.

De őszintén, minden férfi szerint ez azt jelentené, hogyha nem öltözök kifejezetten nőiesen, akkor leszbikus vagyok?


Budapesti fiatal nő, a kor úgy gondolom, alapjáraton nem lényeges ennél a kérdésnél, nem a flört vagy az alkalmi szex a fő tárgya ennek a kérdésnek.



2020. ápr. 27. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldenek privátba egy képet a ruharol?
2020. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Küldenél
2020. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Off: valoszinuleg megjelenik majd itt is egy huszonparszazalekos troll is, minden ilyesmi kerdesnel beirja, hogy minden no meleg, aki nadragot hord 🤣

2020. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolva: nem.


Off:

ma 17:20

Komolyaaan? Pedig egyszer valami negyvenakárhány éves pasinak mondta magát.


On:

De hát szerinte (mármint a 26%-os szerint) a kék is fiús szín, és nem szabad nő hordja. Szóval szerintem ha neki azt mondod kérdező, hogy rózsaszín garbó és szövetnadrág van rajtad, akkor nem kezel le.

2020. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Én férfi vagyok, ráadásul meleg férfi, aki próbál minél hetero férfiasabb stilusban öltözködni/viselkedni, szóval kerülök mindent, ami kicsit is nőies.

Garbót éppen emiatt föl nem vennék, mert azt totálisan nőies ruhadarabnak látom, szerintem csak feminin, vagy meleg férfiak hordják...


Szóvl ha nőként valaki garbót hord, nem értem, hogy lehetne férfias tőle?

2020. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha neked az elegáns = férfias, akkor teljesen érthető, hogy nem sikerül azt a hatást elérned, amit el szeretnél. Nem ismerek sok leszbikust, de közismert sztereotípia, hogy férfiasak/férfiasan öltözködnek, te pedig állításod szerint pontosan ezt teszed. Ne légy meglepődve, ha azonosítanak a sztereotípiával.


#5

Mitől lenne a garbó nőies? Daniel Craigre (vagy James Bondra) szerintem senki nem mondaná, hogy feminim.

[link]

Sem Steeve McQueenre.

[link]

Ne azonosítsd a saját önbizalomhiányodat ruhadarabokkal.

2020. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Leírtad, hogy nem vonzódsz a saját nemedhez, sőt kifejezetten idegenkedsz tőle. Ez pedig azt jelenti, hogy NEM vagy leszbikus!

Rendkívül ostoba szűklátókörű emberek is élnek köztünk sajnos, akik meg vannak győződve arról, hogy csak az a nő lehet hetero, aki póthajjal és r*b@ncos haspólókban csücsörít az Instán.

Attól még, hogy nem ezt a felszínes tömegstílust nyomatod, még 100%-os nő vagy, és aki elég intelligens, annak nem kell a szájába rágni.

Ideje lenne megtanulni jópár embernek, hogy az embereket NEM LEHET az 5 sztereotíp karakter szerint felosztani és beskatulyázni, mint az ostoba, manipulált médiaproduktumokban.

Ők az undorító, felszínes emberek, - NEM te!

2020. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Akkor vagy meleg, ha a saját nemedhez vonzódsz, nem attól, hogy mit veszel fel. Az emberek csak buták és gyökerek.
2020. ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátomra azért hitték a régi cégénél, hogy meleg, mert nagyon kedves és előzékeny. Volt egy tényleg meleg srác kollégája, ő meg amikor találkoztam vele köszönni sem bírt, meg átnézett rajtam.
2020. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, miért korlátozod le a férfiakra azt, hogy sztereotípiákat gyártanak bizonyos emberekről, meg ruháikról?

Rengeteg nő is pontosan ugyanezt teszi, a saját nemükkel, meg a férfiakkal is.

És pontosan ugyanígy elítéli őket.

Az meg, hogy valaki ettől iszonyodik, az az egyéni szólásszabadsága.

Kérdezd meg magadtól: mitől undorodom? Majd kérdezd meg ugyanazoktól az emberektől, hogy ez helyes-e...

2020. ápr. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!