Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet ruhátvásárolni ebbe a...

Lehet ruhátvásárolni ebbe a jelenlegi helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

a helyzet az,hogy muszáj lenne ruhátvásárolnom,nem kikapcsolódás céljából,hanem valamibe el kell járnom dolgozni,beköszöntött a jóidő és nincs mar tavaszi ruhám.

Szóval a kérdésem az,a korona miatt lehet menni ruhaboltba vásárolni?

És nem fognak rám rossz szemmel nézni?

Én betartom a karantént,de most muszáj lenne. Köszönöm szépen!



2020. ápr. 29. 01:45
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Nem fognak rád rossz szemmel nézni, max rossz tüdővel.


A nagy üzletláncok be vannak zárva a bevásárlóközpontokban, de a legtöbből online lehet rendelni.

Az Auchan, Tesco ruházati sztályai persze nyitva vannak a hipermarketen belül továbbra is, az apróbb helyi butikokat meg csak te tudod megnézni, hogy nyitva vannak-e.

2020. ápr. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahol tudsz ott lehet, de szinte az összes márkabolt zárva van.

Sárkány center nyitva van pl. Senki nem fog rád rossz szemmel nézni. Nem tilos ruhát venni. De szerintem élj az online lehetőséggel nagyon sok akció van ! 😊

2020. ápr. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
nem, ez morbid humor. Nem mindenki vevő rá.
2020. ápr. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Sok kisebb butik nyitva van. Itt nálunk van, aki be sem zárt, van, aki a héten nyitott. De olyan is van, aki alapvetően nincs nyitva, de írsz neki facebookon és egy megbeszélt időpontban bemegy az üzletbe, vagy lefoglalod szintén facebookon ő össze készíti neked és személyesen átveszed.
2020. ápr. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Én is azt ajánlom mint az első válaszoló. Tesco, Auchan, Lidl, ilyensmi helyeken nézz ruhát. Valamint az online mindig jó választás lehet :) bár megértem az ettől való félelmet is.

Nem sok üzlet van nyitva, így elég valószínűtlen, hogy kapsz. Itt-ott elvétve láttam néhány pici turkálót, vagy durva áras butikokat, de talán a hipermarketek a legjobb választás most. A legtöbb boltnak van katalógusa, érdemes megnézni. Hozzám Lidl van közel, és ezáltal tudom, hogy holnaptól pl nagyon aranyos nyári ruhácska lesz 2000 Ft-ért, amire lehet lecsapok.

2020. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én netről rendeltem. Korábbról már tudtam, hogy a H&M webshopban mekkora ruha jó rám így mertem onnan rendelni.
2020. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lidl, Aldi, Tesco, Auchan nyitva vannak, és árulnak ruhákat. :)
2020. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!