Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan dobjam fel a jelenlegi...

Hogyan dobjam fel a jelenlegi ruháimmal az öltözködésem? Hogyan legyek vele megelégedve?

Figyelt kérdés

Elég sok ruhám van de valamit fel sem “merek” venni, van amivel meg tisztában vagyok hogy ekkora hassal/ ilyen fenékkel nem állna a legjobban (de ezen próbálok változtatni)

Sokszor elképzelem, hogy mit veszek fel, és vagy nem is áll olyan jól mint ahogy elképzeltem, vagy mikor elmegyek otthonról akkor érzem benne kellemetlenül magam.

Általában feszengek mindenben, vagy nem túl csinosnak érzem magam. Gondolom ez abból is ered, hogy nem vagyok magammal megelégedve...

Hogyan változtassak ezeken a dolgokon és hogyan dobjam fel a stílusom?

Szoktam nézni instán lányokat akiknek tetszik a stílusuk vagy oldalakon, csak nekem nincsnek is olyan jó ruháim. Tetszenek a ruháim amik vannak de másoké mégjobban :/

18L



2018. jan. 4. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Szoktam nézni instán lányokat akiknek tetszik a stílusuk vagy oldalakon, csak nekem nincsnek is olyan jó ruháim."


Na szerintem itt kezdődik a probléma. Ezt már sokszor mondtam embereknek, hogy nyilván ezekre a közösségi oldalakra azok az emberek posztolnak akiknek többnyire jó életük van, jó cuccaik vannak stb. Ebből kifolyólag a szerényebb körülmények között élőknek úgy tűnhet, hogy ez az átlag színvonal amit itt látnak pedig rohadtul nem ez a valóság.


Régebben én is ilyen voltam kissé én most 23/F vagyok csak mondjuk nem a ruhákkal hanem, hogy kinek milyen jó autója bicaja van vagy milyen jó helyekre jár stb. De aztán rájöttem, hogy és??? Millió másik embernek még olyan jó ruhái sincsenek mint neked és ugyan nem tudom hogy nézel ki de 1000% hogy megannyi lány rendelkezik nálad sokkal rosszabb külsővel is akik valszeg ugyanazt ereznék ha rád néznek mint amikor te nézel más instás lányokat. És tudod mit? Biztosan vannak olyan lányok is akikre te irigykedsz de ők meg megint csak irigyek egy még náluk is sokkal magasabb színvonalon elő lányra.


A lényeg, hogy gondolj erre és segíteni fog jobban elfogadni magad.


Milyen magas vagy egyébként és hány kiló? Csak hogy mégis legyen valami fogalmunk rólad nekünk válaszolóknak így alkatra.

2018. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szokj le arról hogy azt nézed hogy másnak mije van...Eddz,sportolj és formáld ki a tested,aztán kezdj el stílust keresni majd ha megvan ami tetszik kezdj el úgy öltözködni.Ha nincs anyagilag elegendő pénzed rá akkor viszont nyári munka
2018. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
En is igy voltam vele mint te. Voltak csinos felsoim, bluzaim de sose mentem el itthonrol el bennuk sehova, mert feszengtem bennuk. Ez azert volt mert a hasammal nem voltam megelegedve, pedig csak picit hurkas volt, ennyi. Azota ezt a felesleget sikerult leadnom, azota sokkal jobb a helyzet es fel merem venni a passzosabb felsoket is :) tenyleg ne hasonlitsd magad masokhoz, hidd el nalam is van parszor h megirigylek 1-2 ruhadarabot mas lanyoktol, de bumm, ilyen mindig volt es mindig is lesz h az kene ami a mase. :) ne aggodj, sportolj es tegyel azert h meg lgyel elegedve a testeddel, es ne az insta lanyok legyenek a mervadok, kepen mindig minden szebbnek es jobbnak tunik mint a valosagban :) fel a fejjel, ha van idod keress esetleg diakmunkat es a penzbol vehetsz uj ruhakat, de mindenekelott legyel kibekulve onmagaddal, ez a legfontosabb mert addig hiaba is vennel draga ruhakat ha a vegeredmeny ugyanaz lesz: elegedetlenseg. Hiszen nem gondolnam h tenyleg a mostani ruhaiddal lenne bajod, szerintem csak magadon nem tetszenek.( lesz ez maskepp is hidd el, kis onbizalom!) amugy youtueon szamtalan video van sajatkeszitesu, egyedi ruhakrol, meg h hogyan dobhatod fel a meglevo ruhaidat otthon. Ja, es ez azert megiscsak ingyen van, es egyedi is lesz a ruhad:) 19/l remelem tudtam segiteni.
2018. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!