Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyi szülinapjára sztetek...

Nagyi szülinapjára sztetek miben menjek? 19/f

Figyelt kérdés

Nem akarok sem túlöltözni, sem alul öltözni :D

Jövő hét szombaton megyünk ünnepelni a 70-ik szülinapját ami márciusban lett volna tartva, de most találtunk egy éttermet ami végre nyitva van.


2 dologra gondoltam.


1: fekete szűk farmer, sötétkék hosszú ujjú pöttyös ing, sötétkék sportzakó és esetleg piros csokornyakkendő (ebben az esetben az ing be legyen tűrve?)


2: fekete szűk farmer és egy sötétszürke hosszú ujjú kockás ing.



2020. máj. 2. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Már megbocsáss, de ez óriási felelőtlenség, akkor is, ha vidéken laktok és találtatok nyitva tartó éttermet. Meg kellene várni, míg teljesen elvonul a vírus, mert így teljesen feleslegesen veszélynek teszitek ki a nagyit. Vagy 80. születésnapot már nem szeretnétek ünnepelni?
2020. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Az első variáció tetszik, csak nyakkendő nélkül. Az felesleges meg nekem alapból nem jön be.

A járványt meg hagyjuk már.. egy 70 évesnek többet számít az,hogy a családdal legyen.. ki tudja mennyi idejük van még.. nálunk mindkét nagyszülő kezd befordulni,fogyni,mert nem látnak minket.. az egyikkel telefon sem opció,mert kb.süket. videohívas meg alapból kilőve,mert a mobilhoz se értenek (80.éves falusi mamák). Szóval holnap mi is megyünk látogatni, köszönteni. Lehet jövőre már nem lesznek..a puszilkodást kihagyjuk,meg a kilincset zsepivel fogjuk+fertőtlenítő van a táskámban mindig.

2020. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Első, csokornyakkendő nélkül.
2020. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor az első lesz. És betűrve vagy nem?


Amúgy meg mi nem vinnénk oda semmi fertőzést, anyuék munka végett rendszeresen tesztelve vannak, csak én nem.

Max a több rokon ha netán beteg de nem azok ők se

2020. máj. 2. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
3. Ne látogasd a nagyit, főleg ne vidd emberek közé
2020. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem a 2-es hozzászóló véleményét, és szerintem is nagyon fontos a mentális egészségre is ügyelni, de akkor sem az van, hogy össze kell az egész rokonságot trombitálni egy étterembe. Látogassa meg a szűk család a nagyit, odafigyelve a kézmosásra, távolságtartásra maszkot viselve stb. Meg lehet oldani, hogy ne érezzék magukat egyedül az idősek, de tényleg nem most van itt az ideje a nagy családi összeröffenéseknek. Mégis honnan tudjátok, hogy a rokonok közül senki sem aktívan fertőzött épp? A fertőzöttek 80%-ának még egy kis náthája sincs, pont ezért olyan veszélyes ez a vírus, mert tünetmentes fertőzők adják tovább azoknak, akik a veszélyeztetett csoportok. Ha nem az a fő cél, hogy minél hamarabb örököljetek a nagyitól, akkor szerintem gondoljátok át ezt az ünnepséget - és ebben neked is van felelősséged, hogy felhívd erre a szüleid figyelmét, ha maguktól nem gondolták volna át mindezt.
2020. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem feketébe, már ha a mostani helyzetbe ezt a látogatást komolyan is gondolod
2020. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.


Az ing legyen beturve, csokornyakkendot csak szmokinghoz veszunk, ebben az esetben gombold ki az inged legfelso 1-2 gombjat, ahogy neked jol all

2020. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!