Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők, mi a véleményetek...

Lányok, nők, mi a véleményetek arról, ha egy férfi slim fit farmereket, polokat es ingeket hord?

Figyelt kérdés

Sokaktol megkapom, hogy jol allnak, kiemelik az alakomat stb, a tobbi pedig tul bzisnak tartja. Privatban mutatok kepet, hogy hogy all egy ilyen szett.

F25 vagyok, kort is irjatok pls.



2020. máj. 2. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jön be az ilyen öltözködés. De ha te ezekben érzed magad jól, úgyis megtalálod majd, akinek tetszik. 21L
2020. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

inkább slimfit, mint oversize... mondjuk attól is függ milyen alkatod van, ha nagyon vékony vagy, lehet előnyösebb valami más szabás, kép nélkül nehéz, de nagy általánosságban nekem tetszik

21L

2020. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Skinnyt szoktak le b&zizni a nagyon okosak..

De a slim fit jóval bővebb.

Mutatsz képet?

2020. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kiábrándító
2020. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Bár férfi vagyok, de azért válaszolok.

Eddig bő ruhákat hordtam, kissé elvoltam hízva. Az elmúlt időszakban kezdtem el kissé szűkebb ruhákat hordani. Nem teljesen testhez tapadós, csak szűkebb.

Amikor elértem azt, hogy akkor megvan az a bizonyos kiló, amit szerettem volna elérni, akkor elérkezett a ruhatárban is a váltás.

Furcsa is, mert először zavart, tényleg úgy éreztem mindenki engem néz, és nevet, de ez csak az első napokban volt. Végül is ez a "divat", és 25 éves vagy, valamilyen szinten kövesd, de az a lényeg, hogy Te érezd jól magad benne, ne mások véleménye számítson. Ha nem érzed jól magad benne, és ráadásul még 1-2 bunkó be is szól, akkor rosszul fog esni. De azért, ha sokan mondják, hogy ezt már nem kellene, akkor lehet érdemes elgondolkodni rajta.

Például oké, hogy már nem divat a bő farmer, de pl. egy ilyen nadrág, már szerintem is sok egy férfin:

[link]

Persze kinézettől, alaktól is függ, de ez már nem éppen férfias szerintem.


Amúgy meg inkább hallgass a csajok véleményére. Én néha szoktam itt kérdezgetni ruhákról embereket. Volt olyan, hogy 10 férfi leszólta, de 2 nő meg azt mondta, hogy jól néz ki az általam linkelt ruha. Most mi ér többet? 10 férfi véleménye, vagy 2 nőé? Szerintem nem kérdés...

2020. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alkatfüggő kinek mennyire áll jól. Nem ítélem el, van akin tuti szexi. Bár bevallom, nem sokat szoktam gondolkozni rajta, hogy kin milyen ruha van. Ha meglátom és jó az összkép akkor onnantól nincs értelme tovább gondolkoznom :D
2020. máj. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha jól áll kb mindegy mi van rajtad. Nekem gimiben bejött egy srác anno, gólyaavatáson csajnak kellett öltöznie. És hát hogy is mondjam, úgy is jól nézett ki.

Szóval ha valakinek tetszel akkor tényleg full mindegy. Ha meg jó alakod van, kényelmes akkor hord nyugodtan

2020. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A slim fit szerintem tud jól kinézni. En a skiny farmerektől vagyok rosszul
2020. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!