Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csak lányok hordhatnak...

Miért csak lányok hordhatnak haspólót?

Figyelt kérdés

Miért nem vehet fel srác is? Nyilván nem azt mondom, hogy felnőtt embereknél fura, hogy miért nem (őszintén ott általában nőknél sem oké). Jelenleg a tizenévesek körében lévő divat érdekel inkább, főképp hazánkban jellemzően.

Srácot haspólóban max tiktokon látni, ha az illető külföldi és talán még meleg is.

De miért főleg a lányok közt van elterjedve? Miért néznek melegnek bárkit is az öltözködése miatt?


Egyébként nem egy meleg srác vagyok, mielőtt valaki az orientációmat kezdené kérdezgetni. Én lány vagyok.


2020. máj. 3. 13:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
"Én lány vagyok" elég hihető.
2020. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Miss Endzsi ***** válasza:
63%
Mert ezek átlagosan passzos felsők. Kiemelik a mellett, derekat, köldököt, hasfalat, vezeti a szemet tovább.
2020. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Férfi is hordhat csak nagyon idiotán néz ki..
2020. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Mert undorítóan néz ki.
2020. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Leginkább azért, mert ehhez vagyunk szokva (avagy a legtöbb kultúra miért mászik falra egy szoknyát viselő férfitől, a skótok pedig miért nem)

Kisebbrészt pedig mert nőies jellegeket hangsúlyoz, amiket #2-es is írt.

2020. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is mert "nőies". Kész, pont.

Nyilván felveheti egy fiú is, de akkor nagyon nagy rá az esély, hogy melegnek fogják nézni.


Ha a volt barátomat haspólóban láttam volna flangálni, nem tartottam volna férfiasnak.

2020. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%

Mert öltözködési diszkrimináció van.

Ilyen egyszerű. Aztán pampognak itt a liberális szabadságról. Ó hogyne.

Aztán maradt minden a kommunista konzervatív csőlátásban.

Egy egyszerű példa:

Nem kirívo,de haszontalan dolog, ez pedig a rövidnadrág.

Miért kell egy férfinek térdig érő egyencuccba lenni kánikulában is a nőknek rövidebbe értelem szerűen és logikusan?

Egy combközéptől feljebb érő nadrág amiből nem látszik ki a “csomag” az miért fő bűn egy férfi esetében?

Erre senki sem tud értelmes magyarázattal szolgálni még a nyári kánikula alatt sem.

2020. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Én lányként is csak úgy hordok haspólót, hogy alatta magasderekú farmer van, tehát max 1-2 centi látszik ki a bőrömből. Alacsony derekúhoz szerintem túl “sok”, nem tetszik az összhatás (ráadásul NAGYON kevés embernek áll jól).

Egyébként ez abszolút divat kérdése. Ma azért nem hord egy fiú sem, mert nincs divatban, de nehogy azt hidd, hogy ez mindig így volt. :) Nézd meg a 80-as évek divatját, csomóan hordtak haspólót, pl:

[link]

Na, neki kivételesen jól áll. :D

2020. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Még hozzátenném: a haspóló alapból azoknak áll jól, akiknek lapos hasuk van, az pedig alkati adottság, hogy a fiúk legnagyobb része hasra hízik leginkább (a lányoknál megoszlik, sokan inkább csípőre, combra híznak stb.), tehát aránylag kisebb rétegnek áll jól. Talán ez is közrejátszik.
2020. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az hord ilyet felőlem aki akar. Nekem nem bántja a szemem világát
2020. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!