Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek "undorító" vagy...

Szerintetek "undorító" vagy nem kellemes látvány, ha plus size nő croptopot vagy haspólót hord?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom felvegyem-e egy croptopom hosszított szárú nadrággal, de félek, hogy valakik undorral néznék ezt.

2019. aug. 28. 21:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, hogy csak az igazán vékony lányoknak áll jól. És ezt mindenféle bántás nélkül mondom. Én se nem nagyon vékony, sem plus size nem vagyok, (174/62) a hasam viszonylag lapos, de még így is sokan undorral néznek ha fel merek egy ilyet venni. :/
2019. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem undorító,166centivel és 55kilóval én sem veszek fel.
2019. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%

Én vékony lány vagyok (165/48), de nem veszem fel, mert nem tetszik. Ettől függetlenül láttam már olyan képet, ahol plus size lányon volt crop top, és nagyon tetszett, szépen, ízlésesen volt kombinálva az outfitje többi részével.


[link] (pl erre a hölgyre szerintem senki nem mondja, hogy undorító)


[link] (dettó)


[link] (a cikkben lévő összes hölgyet nagyon csinosnak találom)


de ez pl sok(k):

[link]

2019. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
ezeknek a hasmutogatós ruháknak a 2000es évek elején ki kellett volna halniuk. szerintem max a strandon elfogadható a hasmutogatás.
2019. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%

Ha kilóg belőle a köldöke és kibuggyan a fél hasa, akkor igen.

De szerintem az még a teltebb nőkön is jól mutat, ha egy kisebb bőrdarab látszódik a magasderekú nadrág és a rövidebb felső között.

A lényeg, hogy jó helyen vágja el az alakot.

2019. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%
az
2019. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem semmi gond nincs vele, nekem még tetszik is
2019. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
egy nagyon fontos dolog.. ne az érdekeljen , hogy más mit gondol. úgy menj ki az utcára ahogyan jól érzed magadat. ha valaki bámul, akkor csak vissza kérdezel hogy, mivan, ez vagyok én, ha nem tetszem ne bámulj .
2019. aug. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
#3 Nem tudon h feltűnt-e ,de elég látványosan laposabbra van photoshoppolva a belük.
2019. aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Én egyetértek a hármas válaszolóval. Attól függ, hogy még is mennyi a plus size. Attól függ, hogy szerinted okés lesz, jól fogod érezni magad benne? Ha igen, akkor nyugodtan. Úgy se fogsz mindenkinek tetszeni, de ez súlytól független. A lényeg az, hogy ízlésesen lehet. Meg aztán hosszított szárú nadrággal akarod, szóval nem látok benne kivetni valót. De egyébként ha beírod a netbe, hogy crop top plus size pl, akkor rengeteg nőt látsz, akik jól néznek ki a crop toppal, ízlésesek. Szóval maga az ok, hogy van rajtad túlsúly, nem jelenti azt, hogy nem hordhatod. :) Szerintem nem undorító látvány vagy ilyesmi, szerintem tök jó, hogy attól még, hogy az emberen van túlsúly, próbál jól öltözködni, ízlésesen. (persze az ízléses attól függ, hogy még is hogy hordja a dolgokat) :)
2019. aug. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!