Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők van valakinek olyan...

Nők van valakinek olyan különleges, extrémebb cipője, csizmája amit nem hord vagy nem tud mit kezdeni vele?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez fétis kérdés?
2020. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem,van olyanod ami felesleges?
2020. máj. 4. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. De amúgy turkálóban is találsz.
2020. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
Hát nekem van egy bordó creeperem ami nagy rám és még enm tudtam eladni, így a szekrényben áll. De gondolom te nem ilyen típusú cipőkre gondoltál :D
2020. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy női cipőm ami ilyen pici zárt lakkcipő ami szoknyákhoz nadrághoz is csinos viselet, de sajnos olyan a kialakítása a sarkánál, hogy tiszta seb lesz a lábam tőle és kitágítani sem lehet. Itthon van a szekrény tetején, és remélem valakinek odaadhatom, akinek nem fogja így gyilkolni a lábát.
2020. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van, de nem felesleges, családi ereklye, öreganyám kapta még a papától, a Szocsiból hozta neki :D Nem eladó, eszmei értéke felbecsülhetetlen.
2020. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy fél szekrényem tele gót csótánytaposókkal, amiket jó ha évente egyszer hordok, de nincs szívem megválni tőlük, pedig kéne a hely a táskáknak.
2020. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy kb. 18 cm magassarkúm, amit egy időben hordtam, de most olyan helyen élek, ahol alig süt a Nap nyáron, így nem tudok vele mit kezdeni.
2020. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy olyan cipőm van, amit összvissz kétszer hordtam (eddig).

Egy 15cm-es magassarkú, ami ugyan gyönyörű, de nem egész estés viselet (az meg nem én vagyok, aki hurcolja magával a kis lapostalpú váltócipőt).


Közel 1000 dollár volt, emlékszem, hogy hónapokig vágytam rá és nézegettem nap, mint nap a neten. Szóval nem visz rá a lélek, hogy eladjam.

2020. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!