Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért mondjátok az...

Lányok, miért mondjátok az öltönyös/inges fiúkra, hogy milyen szexy, meg szép, mi szépség van egy öltönyös trottyos emberben, szemben egy izompolós jó alakú pasival?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 21:01
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

Egy ilyen öltönyös pasiról nem a trottyosság jut az eszembe :)


[link]


[link]

2010. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

Szűk ing nem ugyanaz mint egy izompóló :)


Egy ing lehet szűk.... miért szerinted csak XXXL- es ingek vannak?


Igenis lehet venni szűk fazonú ingeket, amik elegánsak és jól néznek ki.


Ne apukádból indulj ki, akinek a sörhasa miatt 2 számmal nagyobb inget kell venni mint ami a mérete lenne sörhas nélkül :)

2010. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Erről beszélek. Most komolyan az első kép jobb?

2010. júl. 28. 21:53
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

Undorítóak az ennyire izmos pasik. Néha az jut eszembe, h mikor durran ki a karjuk. Pici izom oké... de ez...

18/L

Ja és ahogy Barney Stinson mondaná : Suit up! ^^

2010. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mindkettő borzalmas......

Amiket én linkeltem korábban 2-t, azok viszont jók, és az tetszik a csajoknak :)) Hidd csak el :)

legalábbis a 20 évesnél idősebb lányoknak, akik már nem kislányok.


Tudod egy öltönyös férfi érettséget sugároz, egzisztenciát, azt, hogy van biztos állása, és tudat alatt ez kell a lányoknak/ nőknek.


Az izompóló inkább azt jelenti, hogy "nézd már, egész nap a konditeremben vagyok, ahelyett, hogy dolgoznék, mutogatom az izmaimat, amikkel a csajokat akarom felszedni, éretlen vagyok egy kapcsolatra stb.".


Egy jó test öltönyben is látszik, az meg a másik baj, hogy az izompólót sokszor olyanok is felveszik, akiknek nem kéne :))


(az eresre gyúrt karok és kezek pedig iszonyat rondák, nekem nem kéne olyan pasi aki tiszta ér meg tele van dagadó izmokkal meg taszít... ahogy a nőknél is ronda a tiszta ér kéz, kar)

2010. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

Akkor mostantól légyszíves olanok írjanak akiknek bejönnek az izmos pasik, mert így rohadtul nem fogok jó választ kapni, ha alapból azzal kezdődik a válasz, hogy fújj izom, takargassuk magunkat.


köszi!

2010. júl. 28. 22:01
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok, sikerült kigugliznod a legpocsékabb öltönyös képet a világhálóról! :D ez a szín pocsék, az anyag még képen keresztül is gagyi, és ráadásul nem teljes alakos kép, ami szintén fontos lenne az arányok miatt :P viszont, még így is azon a véleményen vagyok, h. ha az utcán jönne szembe velem mind2 verzió, az izompolósat tuti h furán nézném, a másik meg max nem foglalkoztatna. akkor szerinted melyik jobb? ha hülyének néznek, vagy ha nem foglalkoznak veled?
2010. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Egy girhes kis csontváznak persze hogy jól áll az öltöny, de a kérdés nem erről szól, ezt azért fel kéne fogni + előzp komentem. előre is köszi!
2010. júl. 28. 22:02
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
ehh, már megint hülyeségeket írsz, te kérdező! itt senki nem undorodik szerintem az egészséges izomzattól, csak az ilyen agyongyúrt, eres karoktól viszolyognak!
2010. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha arra vársz, hogy majd éljenző válaszokat kapsz, akkor ülhetsz itt reggelig :)
2010. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!