Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért mondjátok az...

Lányok, miért mondjátok az öltönyös/inges fiúkra, hogy milyen szexy, meg szép, mi szépség van egy öltönyös trottyos emberben, szemben egy izompolós jó alakú pasival?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 21:01
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

[link]

háháhá na ez kinek jön be? izmos pasi ingben. sztem szexi. :P

18/L

2010. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:

És ha az ing 90%-a nem lenne széttépve mit érne az egész? Semmit nem látnál. Meg azért erre az izmos szó erős túlzás. Inkább gizda, szálkás.


elsősorban olyan lányok választá várom, akiknek mond az valamit, hogy izompoló, izom, tetszik is neki és tud is reagálni arra, hogy ahhoz viszonyítva ugyen mi a jó az öltönyben, miért jóbb. Érhető, vagy értelmező kéziszótárt is mellékeljek hozzá?

2010. júl. 28. 22:16
 33/51 A kérdező kommentje:
Akinek fentartásai vannak a 60 kg-nál nehezebb, 30-as karnál nagyobb emberek irányába persze, hogy nem tud normális választ adni egy ilyen kérdésre. Nyílván egy 60 kg-os "férfi"-nak egy váltöméses öltöny férfiasabb megjelenést kölcsönöz, de itt továbbra sem erről van szó. Tecceni már érteni magyar? :P
2010. júl. 28. 22:25
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom észrevetted e, hogy az eddigi kb 10-20 válaszból próbálták a tudtodra hozni a kérdésedre a választ. Ez úgy tűnik sikertelen. Úgy tűnik te is csak egy izomagy vagy, aki unatkozik, és nem tetszik neki az, ha a lányok másmilyen pasikra buknak, mint amilyen te vagy. Az itt lévő lány válaszolók kb mind az öltönyösök mellett voltak eddig. Szerintem már választ kaptál. Tudom hogy fáj...=)
2010. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 BandSz ***** válasza:
100%

Az öltöny trottyos ruha? Kérlek...

Nekem 1 öltönyöm annyiba kerül mint 20kollekció izompoló stb..

2010. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 BandSz ***** válasza:
100%
Ja, és 81 kg vagyok, és viszonylag elég izmos szóval...
2010. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

"Jó, de öltönyben, ami egy trottyos ruha hogy látszik az, ha valaki izmos, meg jó az alakja?"


lehet, hogy nem az izom a lényeg?? mert inkább legyen kicit "puhább" mint olyan "okos" mint te... mert te amúgy is az izompólós vagy...


am pedig szeretem a cicagatyát, de nemjó, ha mindig megnéznek.. ahogyan néha utánamfordulnak és aztgondolják : egy kis ribanc. tudod a szőke cicababa nem azt jelenti hogy eredeti szőke... hanem hogy egy plasztik platinaszőke síkhülye...

2010. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%

ja és mégvalami.

öltönyre szavazok, mert az magabiztosságot, eleganciát, intelligenciát, sármot sugall..


az izompóló pedig bizonytalanságot, felvágósságot, undorító embert sugall


számomra ez a különbség

2010. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Az öltönyös a férfias, inkább, mint izompólós.
2010. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

kérdező amit linkeltél azon már egy idősebb férfi van, fiatalabbat nem találtál?

[link]

2010. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!