Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért mondjátok az...

Lányok, miért mondjátok az öltönyös/inges fiúkra, hogy milyen szexy, meg szép, mi szépség van egy öltönyös trottyos emberben, szemben egy izompolós jó alakú pasival?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 21:01
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
86%
mert remélhetőleg nem csak a szexre megy, meg látszólag van eszük
2010. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
83%
miért, szerinted kizárja egymást, hogy egy pasi lehet jó alakú, de egyben hordhat inget is?! mert szerintem nem. a sportosan elegáns stílusú, sportos alakú srácokat szeretem.
2010. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
97%

engem beindít az öltöny,magabiztosságot, jó kiállást és megbízható,férfias benyomást kölcsönöz a viselőjének.de ez csak az én véleményem

21/L

2010. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
96%
mert sokkal férfiasabb és komolyabbnak tűnik mint egy izompólós magát hűdemenőnek érző hímegyed.
2010. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Ahhh sztem iszonyat jól áll egy pasinak...azért is lehet izgató, mert az ember (ha nem olyan a munkája) nem mindennap vesz öltönyt...és az olyan más. én pl ritkán látom a pasim öltönyben, de az ing-nyakkendő páros is nagyon bejön rajta

18/L

2010. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy öltönyös, még nem biztos, hogy trottyos.

Azért tetszik, mert ad magára, van megjelenése, stílusa.

Biztosan az izompólósnak is van, csak ... az valahogy nem jön be.


26 L

2010. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
98%

Egyenruhás, öltönyös pasik mindig is vonzóak lesznek egy nő számára, főleg ha izmosak, jó kiállásúak.

Az izompólós pasik nyálasak, mert direktbe kirakják amijük van és rohadtul nem elegánsak, és nem férfias, hogy kelleti magát mint egy rossz qrva.

Szóval nőben és férfiban is a jó alakot egy elegánsabb ruhával lehet előhozni, nem egy pics@gatyával meg izompólóval.

2010. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Jó, de öltönyben, ami egy trottyos ruha hogy látszik az, ha valaki izmos, meg jó az alakja? Ennyi erővel zsákban is lehetne járni az embereknek.


Nekem jobban tetszik egy olyan lány, aki cicagatyában van, mint aki trottyos nadrágban. Nem értem miért olyan jó ha úgy néz ki valaki, mint egy kötözött sonka. Szerintem ez undorító.

2010. júl. 28. 21:14
 9/51 A kérdező kommentje:

"mert remélhetőleg nem csak a szexre megy, meg látszólag van eszük"


És ezt honnan veszed? Nem értem mire alapozod ezt. A komditeremben is vannak ügyvédek orvosok is izompólóban. Nem értem az összefüggést.

2010. júl. 28. 21:16
 10/51 anonim ***** válasza:
93%
szerintem menj el egy olyan üzletbe ahol normális öltönyöket is árulnak, mert te el vagy tájolva, nem láttál még normális öltönyt! miért lenne trottyos? nem 3 mérettel nagyobbat kell venni, és akkor nem lesz trottyos! és igenis látszik benne az egyed alakja! csak épp nem pakol ki mindent, hanem sejtet, ami viszont fincsi :P :D
2010. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!