Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért mondjátok az...

Lányok, miért mondjátok az öltönyös/inges fiúkra, hogy milyen szexy, meg szép, mi szépség van egy öltönyös trottyos emberben, szemben egy izompolós jó alakú pasival?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 21:01
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
77%

Na most lehet sokan utálnak majd... Én egy hydrogén szőke "plázacica" vagyok. Bejönnek az izmos,izompólós pasik nagyon is,jók is általában 1-2éjszakára. Viszont az ilyen pasik nagytöbbsége bunkó,csak magával és a haverjaival törődik,meg a nagy nehezen összekapirgált kocsijával. Szóval hosszútávra nem kéne.

Az öltönyös pasik eleganciát,inteligenciát és gazdagságot sugároznak. Nem néznek le,jobban törődnek a párjukkal. Persze itt nem a gilisztavékony,dioptriás szemüveges,pattanásos pasikról beszélek. Hanem jó kondiban lévő,öltönyös pasikról.

Persze mindkét kategóriában van kivétel,de csak ezt sugározzák.

2010. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

"Na most lehet sokan utálnak majd... Én egy hydrogén szőke "plázacica" vagyok. Bejönnek az izmos,izompólós pasik nagyon is,jók is általában 1-2éjszakára. Viszont az ilyen pasik nagytöbbsége bunkó,csak magával és a haverjaival törődik,meg a nagy nehezen összekapirgált kocsijával. Szóval hosszútávra nem kéne"


Túl sok izmos férfit akkor nem ismersz ezekszerint. Megismertél véletlenül egyet-kettőt, aztán azóta csak erre tudsz gondolni. Az is lehet, hogy csak a hozzád hasonlóak szedtek fel, tudod zsák a foltját megtalálja. ;)

2010. júl. 29. 17:36
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod rengeteg ilyen "izompólós feszítős" kaliberű pasit látok az utcán.Mind a kocsijához támaszkodva,izmokat kidüllesztve áll a nagyképű haverjaival és szólogatnak be hogy "csá cica,jössz egy körre?" Hát kösz de ebből nem kérek. Azt írtam hogy vannak kivételek! Ezt úgy általánosságba írtam!

De látom nagyon pikkelsz a más stílusú pasikra,biztos lecsapják a kezedről a csajokat. Inkább nézz magadba és próbálj változni,ha így nem kellesz "nekünk". :)

2010. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

Pl nézd meg Ronaldot, öltönyben sokkal jobban tetszik mint izompólóban....(pár Ronaldo még ha egy zsákot húz magára akkoris bejövős) :D

[link]


[link]


Az első képen eleganciát,tisztaságot,jólétet sugároz. A másodikon egy beképzelt pasi aki felvisz egy lepukkant szobába és hoppá...

De ez csak az én véleményem...

2010. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
pár helyett bár :)
2010. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Most azért mert az öltönyös szóra rákereső nők irnak ide ebbe a fórumba,az még egyáltalán nem biztos hogy a valóságban minden nőnek az öltönyös karrierista tipusú férfiak a nyerők.Ez a forum közvéleménykutatás csak az ide író pár emberke izlését tükrözi,sosem a valóság teljes egészét. minden stílusnak kinézetre és öltözködésre is megvan a rajongótábora.Az izomtrikós férfiakra legalább annyian buknak mint az öltönyös karrieristákra.Azok meg akik testhezálló cuccokban tolják,azért teszik,mert megdolgoztak a jó alakjukért, és azt szeretik megmutatni,a munkájuk eredményét. NEm minden izoms férfi szteroidozza fel magát fél év alatt pálcikaemberkéből schwarzenegger szintig,mert az ilyen műmájerek tényleg bujjanak a buokr alá,ne feszengjenek a semmire,de azok akik normális méretű,kidolgozott testüek,azok hosszú évek óta dolgoznak ezen,hogy ne legyen kissebbségi érzetük,hogy elfogadják,elismerjék őket is,és ezt büszkén vállalják az útcán,lemondanak az ízletes kajákról ,szigorú önfegyelemmel teli életet élnek,akkor ennek eredményét miért is kéne rejtegetni. Meg kell mutatni. Úgysem fog mindekinek bejönni,mert nincs olyan hogy mindenkinek bejöjjön valaki,de igenis megvan a rajongótáboruk. Amugy meg elegánsan is lehet úgy öltözködni,hogy ne a ruhát nézzék,hanem aki mögötte van,ugyanis nálam is ez a lényeg,hogy a ruha ne elbujtasson, az csak azoknak kell,akik elégedetlenek a testükkel,és rejtözködő életmódot élnek inkább.Ruhára feszíteni gagyiság,de fontos a minőségi jól öltözöttség.De aki mögötte van,azt kell hogy kihangsúlyozva legyen,az a lényeg,hisz szex közben is nem a ruhát lihegjük,hanem az embert. Így a ruha testhezálló kell legyen,én ezt vallom. Régen utáltam az öltönyös csicska stílust,mert teljesen elrejti az embert, mindenki egyforma benne, a keményen eddző se tünik jobbnak mint a sörösüveg mellett seggvakaró tipus.Ez zavaró,előnytelen, hátrányosnak éreztem. De aztán jobban szétnéztem az elegáns stílusú márkák közt,és rájöttem hogy lehet "slimfit" jellegű elegáns dolgokat is kapni,ami karcsúsított szabásvonalút jelent, ezek jól kihozzák a formás testet,legalább olyan jól,határozottan érzem magam bennük mint az izomtrikókban,főleg ha nincs csak mellközépig begombolva. Saxoo cuccok közt találtam ilyet,és észrevetem hogy ebben is megnéznek azér a nők,tehát nem közönbösséget mutatnak. Számomra ez fontos. Regularfit cuccokat kerülöm,az a hamburegerzabálókank való bujtató jelmez.
2010. szept. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:
100%

Egyikőtök írta: "Viszont az ilyen pasik nagytöbbsége bunkó,csak magával és a haverjaival törődik,meg a nagy nehezen összekapirgált kocsijával." Ehhez még hozzáteszem: Meg a nagy nehezen összekapart százvalahány-ezres mobiltelójával, amin sosincs egyenleg, mert arra már nem telik:)

Végigolvastam a hozzászólásokat, jól mulattam, és tanultam is belőlük.

2010. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:

Úgy gondolom hogy a megjelenés a fontos!Az öltönyös elegáns és megmondod róla hogy nem egy tróger gorilla aki naponta 2órát tölt az edzőteremben.A gorillák mind nagykéü faszok akik szét szteroidozták magukat és az autóikra verk magukat amit hitelre vettek és a másik dolog nem bírják fizetni a törlesztőt és mennek a börtönbe:D

Egy öltönyös ember 100X különb mint egy gorilla

2011. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Igazuk van a csajoknak. Én nyár elején voltam állásinterjún egy jó irodában, ahova fel is vettek. Már akkor is feltűnt, hogy a fiatal főnökömnek, aki ingben volt, milyen izmos a karja (rövid ujjú ing, de nem tapadós, teljesen normális). Na ettől elkezdtem gondolkodni, hogy milyen lehet alatta. És azóta is csak ingben meg öltönyben látom, de látom az alkatát, a karját, a fenekét és sejtető, de tényleg nem az az olcsó, kiteszem magam és fogadni mernék, hogy "alatta" tényleg nagyon jó pasi és izmos. Egy izompólósról nekem is az a véleményem, hogy a nőket lenézi, el van telve magától és azt hiszi, hogy minden csaj hanyatt vágja magát attól, hogy kitett egy kis husit. Én inkább "bontogatnék" egy pasit a nyakkendőjénél fogva.
2011. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy több mint 3 éves a kérdés de azért válaszolok. :)


Nos, nekem az a véleményem, hogy egy öltöny annak áll jól aki (1) jól érzi benne magát, (2) tükrözi a belsőjét, szóval illik a jelleméhez és (3) nem a legolcsóbb öltönybe jár amit a piacon vett. Mindenki találja meg a saját stílusát és ne a divatot kövesse, hanem amiben jól érzi magát és passzol az egyéniségéhez.

Úgy gondolom, hogy lehet vonzó egy izompólós is és lehet egy öltönyös is. Ahogy látok visszataszító öltönyöseket is és izompólósakat is.


Minden embernek megvan a párja a világban, lehet öltönyös, sportos stb. stílusú. A belső sokkal fontosabb. De egy elegánsan öltöző lányhoz pl. aki ügyvéd belsőleg és külsőleg is jobban fog illeni egy olyan férfi aki elegánsan, öltönyösen öltözködik. Miért is?? Mert az öltözködésünk valamilyen szinten a belsőnkről árulkodik. Arról, hogy milyen emberek vagyunk, milyen belső tulajdonságaink vannak. Ez nem előítélet. Aki visszafogottabban öltözködik, nem rakja ki a dekoltázsát, nem jár cirkás ruhákban, lehet következtetni róla, hogy visszahúzódóbb, aki nem szeret a középpontban lenni stb. Szóval érdemes a hozzánk hasonló egyéniségű csajokat/pasikat választani. Hiába van az az állítás, hogy az ellentétek vonzzák egymást, ebben lehet igazság de nem hosszútávon. Így azt lehet mondani, hogy neked is megvan a hozzád illő partner aki boldoggá tudsz tenni és ő is téged, örök életre szóló szerelmet tudtok kialakítani.

A külső nem minden. Ha, ennyire ellene vagy az öltönynek és megjelennél mostantól öltönyben nyilván nem illene hozzád, kényelmetlenül éreznéd magad, szóval az röhejes lenne.

Én pl. előnyben részesítem az öltönyösöket. De egy lazább öltözködésű is lehet vonzó számomra. De az öltöny az mindent visz nálam. *.* De mondjuk én is inkább elegánsan próbálok öltözködni, mert jobban érzem magam az elegáns öltözetben. 17/L

2013. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!