Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pulóvereim, melegítő nadrága...

A pulóvereim, melegítő nadrágaim mindig nagyon szöszösek lesznek. Ez mitől lehet és mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés
Ha veszek pulóvert, melegítő nadrágot, akkor minden mosás után egyre szöszösebb és keményebb lesz. Ha mosok, akkor mindig csak egyszínűeket egymással, szóval nem ezzel van a gond, zsebekre is mindig figyelek nehogy benne maradjon valami. Nem néz ki túl szépen ha pl egy fehér pulcsi tele van fekete kis szöszökkel, és így nem hordom őket olyan szívesen. +hallottam valami mágikus keféről, az működhet ezek ellen is?

2020. máj. 5. 22:25
 1/3 anonim válasza:
100%
Láttam egyszer egy videót amiben "leborotválták" a nadrágot, kipróbáltam és nálam bevált (de lehet anyag függő) sok sikert! :D
2020. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, borotvával leszedheted. De árulnak egyébként szöszleszedőt is, pl. Rossmannban vagy Dm-ben. Gyorsabb mint a borotva, mert nagyobb a felülete.

Az enyém már évek óta megvan :)


[link]

2020. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán segít, ha kitakarítod a mosógépet, és kifordítva mosod a ruháidat.
2020. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!