Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha néha...

Szerintetek gáz ha néha átlátszódik a mellbimbó a póló alól?

Figyelt kérdés
Nem jó rám melltartó, úgyhogy csak topokat hordok. Viszont azért közelít a mellem az A kosárhoz, szóval azért van egy kicsike. Gáz ha néha átlátszik a bimbó ha mondjuk kiráz a hideg? Amúgy egyáltalán nem látszik, még az se hogy nem melltartót hordok, mivel feszesek. 20L
2020. máj. 8. 13:39
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
17%
Szexi...:)
2020. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
90%
Hát már bocsi, de nekem szerintem ennél is kisebb, és sose volt ezzel problémám, a 70A-75A melltartók mindig jók. Lehet hogy rossz boltokba jársz ahol olyan a méretezés, gondolom kínai. Nézd meg a H&Mben.
2020. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

skiny, sinsay, calzedonia, tezenis, nekem úgy ahogy van nincs mellem, de mégis szükségét érzem valaminek, ami lehetőség szerint nem a gyerekosztályról van, ezekben mind találni jó darabokat.

de ha nem vagy háklis a címkézésre, a h&m és c&a gyerekmelltartói is nagyon kényelmesek.

2020. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

20-as, melóhelyen takarja a pólóra felvett köpeny. És nem fütyülgetnek utánam, el is küldeném az anyjába az olyat.

H&M-ben is hatalmas rám az A kosaras melltartó.

2020. máj. 8. 16:42
 25/42 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél fel csőtopot, az kényelmes, nem kosaras, nem fogja engedni hogy átlátszanak bimbik
2020. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
95%

Nő vagyok, már felnőtt nő, a nagylanyom is már kiskamasz, kinottem abból a körből, hogy adjak mások véleményére.

Én ritkán hordok melltartót, csak ha olyan az alkalom, ahol úgy kell megjelenni. Itthon soha.

Persze igyekszem figyelni, hogy póló alatt ne legyen feltűnő, de én valóban utálom mind a melltartót mind a topokat.

2020. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
95%

ha téged zavar sztem bralette lenne a megoldás, mostanában nagyon szépek vannak

ha meg nem zavar akkor ne érdekeljen mások véleménye

2020. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Nem is látni semmit , pánikolj....

Vegyél föl egy pulcsit és nem ráz a hideg.

2020. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
27-es, szépnek tényleg szépek, tetszenek is, de csipkések, így átlátszanának a vékony pólóim alól.
2020. máj. 8. 20:45
 30/42 anonim ***** válasza:
94%
Évente csak párszor hordok melltartót,egyáltalán nem gáz,ne foglalkozz másokkal.Hidd el senki nem azt figyeli.
2020. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!