Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha néha...

Szerintetek gáz ha néha átlátszódik a mellbimbó a póló alól?

Figyelt kérdés
Nem jó rám melltartó, úgyhogy csak topokat hordok. Viszont azért közelít a mellem az A kosárhoz, szóval azért van egy kicsike. Gáz ha néha átlátszik a bimbó ha mondjuk kiráz a hideg? Amúgy egyáltalán nem látszik, még az se hogy nem melltartót hordok, mivel feszesek. 20L
2020. máj. 8. 13:39
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
44%

Én se hordalék melltartót, ha nem lenne mellem.

De 80/c esetében inkább mégis😀

Meg amúgy tök szép, kényelmes melltartók is vannak, úgyhogy szerintem eddig rossz helyen keresgéltél.

2020. máj. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
64%

1,5.

Nálad komoly gondok vannak...


Vagy! Akkor miért nem jár minden nem ugyan úgy, ugyanaz a hosszúságú rövidnadrág, haspóló, ahogy ezt már itt meg is kérdezte valaki.

Minek kell a ruhákba variálni ha a nő és a férfi is ember..?

2020. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
50%
És még annyit kerdeznék az észlény 5-ös versenyzőtől,hogy ha mindenkinek van mellbimbója akkor a strandon ti nők miért is takarjátok el?
2020. máj. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
19%
Kovetkezo provokalo kerdesed mi lesz? "Hordhatok utcara sportmelltartot cicanadraggal?"
2020. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
50%
Istenem,hogy féltek a mellbimbótól.Világba lehet b@.szni,meg rossindulatúnak lenni,de ha már ásejlik a bimbó kiszaladtok a világból.
2020. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
31, igen, tényleg vannak szépek, de mindig sírva jövök ki a boltból amikor az összes cuki kis A kosarast is hiába próbálom fel mert mind nagy :/
2020. máj. 9. 14:03
 37/42 A kérdező kommentje:
Amúgy vicces hogy pont a férfiak vannak kiakadva, mikor az összes azzal basztatja az olyanokat mint én hogy felesleges a melltartó ha nincs mit tartania.
2020. máj. 9. 14:06
 38/42 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, itt van egy csomó.

2020. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Az eszerinti mérettáblázat alapján is nagy rám az A-s. Nekem csak 8 cm a különbség a mellem és a mell alatti rész közt.
2020. máj. 9. 14:26
 40/42 anonim ***** válasza:
Sunshinedoll, értjük hogy feminista vagy, de attól még ne hazudjuk már el, hogy a női mell másodlagos nemi jelleg és szoros kapcsolata van a szexualitással. Nyilván nem lehet ugyanúgy kezelni, mint egy férfi mellét.
2020. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!