Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lenge haspolo ami nem teljes...

Lenge haspolo ami nem teljes haspolo hanem koldok ala er egy kicsivel es lenge az is csak teljes lapos hasu lanyoknak all jol?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nekem nem lapos a hasam de nemis mondom h kover😂 kicsit husibb a hasim

Sztetek ha ilyen polot felveszek gaz?


2020. máj. 9. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát személyes véleményem szerint, vannak husisabb lányok akiknek jól állnak az ilyen toppok. Persze, ha lóg az ember hája a pólóból az taszító, de ahogy te leírod, az úgy nem gáz egyáltalán.
2020. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tudsz linkelni ehhez hasonlót alkatilag és ruhailag, mivel így nem tudom elképzelni. Bocsi.
2020. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Dunduska vagyok. Mármint S-XS méretet hordok, de azért bőven van hasam, viszont kövér kategóriába se esek. Néha hordok haspólót úgy, hogy a szoknyám vagy nadrágom pont a köldököm alá húzom. Így pont takarásba van a "hájam", de mégis szellőzik a hasam (ami nyáron nagyon jó érzés). Ennek ellenére jól nézek ki, a pasik megbámulnak, csinosnak mondanak. Szóval nem csak deszkahassal állhat jól ez a ruhadarab.
2020. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok vele, mint a 3-as válaszoló, és amúgy is viszonylag nagy melleim vannak, szóval egyáltalán nem néz ki hülyén vagy igénytelenül.
2020. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

En eleg vekony vagyok es a cicim se mondanam nagynak :Dd

Sztetek akkor se gaz?

2020. máj. 11. 19:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Attól még mert nincs kockás hasad, jól állhat simán, nem kell hozzá tök deszkának lenni. Ha hájad van vagy pókhasad, vagyis ha "kibuggyan belőle a beled", akkor nem, az már gáz.
2020. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem buggyan ki de van pocim xd

Nem lapos egyaltalan.

Husibb a hasam az biztos

2020. máj. 12. 08:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Még mindig nagy kérés, hogy egy hasonló képet linkelj ide?
2020. máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nemtudok magamrol kepet kuldeni hogy hogy all mert telefonrol vagyok megprobalok neten keresni egy hozzam hasonlot
2020. máj. 12. 17:49
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi hasam van kicsit ennel is husibb

2020. máj. 12. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!