Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szóbelire a lányoknak mit...

Szóbelire a lányoknak mit kell felvenni? Nadrág vagy szoknya? Milyen cipő?

Figyelt kérdés
Szakgimibe szóbeli
2020. febr. 12. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Érettségi? Szakmai vizsga?
2020. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
lehet nadrág is (nem farmer) de lehet szoknya is de azért ne mini
2020. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Amelyik kényelmesebb neked! Nincs semmi szabàly erre, h csak szoknya vagy csak nadrág lehet!
2020. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 Szakgimibe szóbeli..

#2 És milyen hosszúságúnak kell minimum lennie? :) Nem minire gondoltam

2020. febr. 12. 19:01
 5/14 MikeS13 válasza:
17%

A tanárok eléggé konzervatívak, szóval csak a visszafogott ruházatot értékelik. Jó ha a blúz fehér, nulla dekoltázzsal, nadrág vagy hosszabb szoknya, a cipő pedig ne legyen magas sarkú. Smink felejtős.

Nagyon fontos, hogy minél jobb valaki fejben, annál kevésbé számít, hogy hogyan jelenik meg. Szóval ha valakinek profi a felelete akkor mindegy. Akinek gyengébben megy az anyag, szerezhet plusz pontokat a megjelenéssel, fellépéssel, határozottsággal stb.

2020. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Ez hülyeség, hogy smink felejtős. Nyilván ne vakolattal menj, de egy szolid, természetes sminket nyugodtan feldobhatsz. Az viszont igaz, hogy ne legyen kint cici, a szoknya is kb térd fölé érjen. Lapos talpú (vagy picit magas) szép cipő és kész is vagy. De persze ez fekete elegáns nadrággal is jó.
2020. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek:) Szerintem akkor szoknyát veszek fel ami térd fölé ér, nincs elegáns nadrágom :D Csak farmer de az ugye nem elegáns :D
2020. febr. 12. 19:11
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

Én mentem már szóbelire nadrágkosztümben, Avonalú ruha blézerrel, de volt a főiskolán egész napos vizsga ahol farmer pulcsi volt a szerelés.

A jegyed nem ezen múlik, sőt a tanárok sem adják meg a módját, és viselnek nem hétköznapi ruhát egy egy ilyen alkalommal, pár női tanár meg bohócnak sminkeli magát...

2020. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Akik ennyire lepontozták a normális válaszokat azok vajon bohócnak szoktak öltözni szóbeli vizsgákra? :)
2020. febr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem az a fontos, hogy tiszta, rendezett, a testalkatodra passzoló legyen a ruhád fazonja, anyaga, színe. Ha a fekete vagy akár a fehér alapvetôen nem a te színed, nem kell magadra erôltetni. A cipôd is mindenképp legyen tiszta és kényelmes. Fontos, hogy Te magad is tiszta, jó illatú legyél. Tusolj le a nagy nap reggelén, mosd meg frissen a hajad, a körmeidet tedd rendbe. Mivel fiatal vagy, nem kell körömlakk, csak reszeld rövidre, hogy még véletlenül se kússzon be alá a kosz. Parfüm se kell, elég az izzadtsággátló deo. Ha amúgy szoktál sminkelni, jól bejáratott reggeli rutinod van, és akkor is biztos kézzel dolgozol, ha izgulsz, akkor nyugodtan dobd fel a nappali sminkedet. De semmiképp se most kezdj el kísérletezni. Táskádat, tolltartódat tedd rendbe. Pakolj ki mindent, és csak azt tedd vissza, amire aktuálisan szükséged lesz. Ezek az apróságok fontosabbak a szoknyád hosszánál meg a nadrágod anyagánál. ;)
2020. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!