Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Boxerről szeretnék ferfi...

Boxerről szeretnék ferfi tangára váltani, hogy csak azt hordjak. Valami tippek?

Figyelt kérdés
Valami tippeket mondtok, hogy milyen?

2020. máj. 10. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem az elején fura volt, de azóta már megszoktam és csak azt hordok
2020. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Vegyél magadnak többféle fazont, anyagút, és fajtát, egyet-egyet, hogy többet is ki tudj próbálni egyszerre. Mert nem biztos hogy mindegyik egyformán lesz kényelmes. Mindegyiket hordjad rendszeresen, és pár alkalom után ki fog alakulni róluk egy összkép, hogy melyik a legjobb neked. :) Utána amelyik legjobban tetszik, abból veszel még vagy hatot, hogy legyen egy hétre való, és minden nap tudd hordani.


Én évek óta kizárólag tangát hordok, mondjuk én fecskéről váltottam tangára, és nekem nagyon bevált. Másfajtám már nincs is, csak tanga.

2020. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én boxerről váltottam tangára. Mondjuknelég nehézkes volt mert először nézelődtem a neten és találtam egy 3 darabos csomagot anyagnak pamutot írt gondoltam hogy ettől jobb nem is kell. Nem volt drága sem. Aztán mikor megérkezett és első nap ahogy próbáltam borzalmas volt kényelmetlen mert iszonyú kemény volt az anyaga. És több mosás után sem lett puhább. Nézelődtem tovább és találtam olyat ami jól is nézett ki meg más anyagot írt. Meg is rendeltem. Iszanyú jó lett nahyon kényelmes volt puha anyag jó szabás. Abból rendeltem még pár darabot és mellé egy pár női tangát is. Meg se lehetne mondani hogy női tanga mert egyszeű pamut egyszinű minta nélküli de viszont arra figyeltem hogy szélesebb legyen elől. Nem hordok minden nap tangát de többször hordok tangát mint boxert
2020. máj. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak tangát hordok, imádom őket. Simán lehet a kínaiboltban is venni, bele fér aminek ott a helye
2020. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nőire gondolsz? Vagy férfire?
2020. máj. 12. 01:29
 6/8 Diggity ***** válasza:
100%

tttt01 Meg tudnád mondani légyszi, hogy melyik kínai boltban lehet férfi tangát kapni? Engem érdekelne és talán a kérdezőt is.

Köszi szépen!

2020. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kínaiban női tangát veszek, nem férfi tangáról beszélek
2020. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elején furcsa érzés volt de gyorsan megszoktam. Sokkal kényelmesebb mint a boxer vagy fecske. Nekem az Intimissimi és Armani férfi tangái a legkényelmesebbek.
2022. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!