Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » AA kosaras melltartót milyen...

AA kosaras melltartót milyen körfogatokkal gyártanak?

Figyelt kérdés
A mell alatti körfogatom jelenleg 84 cm, de már kezd rám nagy lenni az A kosaras melltartó, és még fogyni szeretnék vagy 8 kg-t, úgyhogy ennél még tutira kisebb lesz, de AA kosaras melltartót még csak 75-ös körfogattal láttam :S Igaz, csak a kínai boltokban néztem, nem fehérnemű szaküzletben. Ja és amiket láttam, az is mind push up-os volt, nekem meg olyan nagyon nem kéne...
2010. júl. 29. 12:07
 1/5 A kérdező kommentje:
mármint 65-70-75-össel láttam, de ami a legnagyobb volt, az is 75-ös volt, és ezek mind olyanok voltak, hogy vagy 5 centis szivacs volt a belsejükben, normálisat nem is nagyon láttam...
2010. júl. 29. 12:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire pici a melled minek melltartó?
2010. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem muszáj hogy melltartó legyen, de mindenképp szivacsos dolog kéne (nem 5 centis, hanem mondjuk fél centis szivacs), mert a FORMÁJA borzalmas :S
2010. júl. 29. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, neked nem melltartó, hanem top kellene, ami a sportmelltartóhoz hasonlít, de nem szorít le annyira és van némi szivacs benne. Kínaiban érdeklődj ha már úgyis ott vagy, nem felakasztva vannak, hanem csomagban.
2010. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg létezik szivacsos top? :O Ezt nem is tudtam :O Wáó, az nekem tökéletes lenne, köszi szépen :)
2010. júl. 29. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!