Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet megoldani, hogy...

Hogyan lehet megoldani, hogy kisebb sarka legyen a csizmámnak?

Figyelt kérdés
Most vettem a csizmát, eszméletlenül tetszik, csak elnéztem a sarka méretét, nem tudok benne járni, túl magas. Le lehet vágni, vagy lecseréltetni?
2008. nov. 23. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem mert a talprész ahoz a sarkmárethez van kialakítva, és ha levágnál belőle akkor hátrafele lejtene.

Ám ha tévedek akkor vki javítson ki, mert az nekem is jo lenne, mert rengeteg magassarkú tetszik, csak nem tok bennük járni:)

2008. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
meg fogsz tanulni benne járni,egyáltalán nem nehéz!mindent el kell kezdeni vhol!:) gyakorolj!
2008. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok, már nincs kedvem gyakorolni.:))
2008. nov. 23. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak teljes mértékben igaza van. Egy sarkat nem lehet kicsinyeteni, mert a cipő talprésze ahhoz van alakítva. Tapasztalatból mondom, nekem már kitőrt nem egyszer a csizmám sarka, és akkor az orra csakúgy felugrott a magasba... :D akkor rém kellemetlen volt, de most már utólag vicces
2008. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenki tud akármilyen magas sarkú cipőben járni, aki ezt írja, az butaságot ír. Nekem is a legmagasabb sarokméret, ami még belefér, az 6,5 cm, ennél magasabb már töri a talpamat, más meg bírja.


Sarkot nem lehet vágatni, vidd vissza, blokkal, ha rendesek, levásárolhatod másikra.

2008. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!