Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha 70A-s a melltartó méretem,...

Ha 70A-s a melltartó méretem, nagy lehet az eltérés ha 70B-set veszek fel?

Figyelt kérdés
Nem lenne kényelmetlen, vagy túl nagy? Sokat számít ez az eltérés?

2020. máj. 14. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván túl nagy lenne.
2020. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Számít, de nagyon nem mindegy, hogy a melled pontosan mekkora és milyen formájú. Attól, hogy 70A-t hordasz, még sokféle lehet. Nyilván ha a méreted felső határához közel vagy, akkor nem lenne látványos az eltérés. De arra számíts, hogy a túl nagy kosár mindenképp csúnya felvéve. A béleletlen melltartó gyűrődik, a bélelt pedig eláll, ha nem tudod kitölteni.
2020. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segített
2020. máj. 15. 00:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lötyögni fog és mindenképp, hogy úgy mondjam el fogja torzítani a melled formáját. 75B-s mellem van, a férjemtől kaptam egy melltartót ajándékba Valentin napra, 75C-s kosárral (rosszul emlékezett a méretre). Szép, hordanám is de nagyon fura alakot csinál a mellemnek. Az alsó részét még ki is töltöm, de felül marad egy légüres tér és az folyton elmozdul. Fura formákat csinálva így a mellemből a ruha alatt.
2020. máj. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A melltartó számozásától, a fazonjától, a melled formájától is függ. Meg kell próbálni, hogy áll az adott melltartóból a B-s.
2020. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintetek melyik melltartó márka az, amit ha választok a méretemből, tuti hogy kényelmes és jó lesz?

Én még 5 éve vettem a tescooba egy f&f-es melltartót, ami azóta is az egyik legjobb, de sehol sem találom ugyan ezt a melltartót. Annyit tudok, hogy f&f-es márka de akárhogy néztem utána neten, nem találtam. És mivel az már eléggé elhasznált, újat vennék, de mivel azt a fajtát nem találom, valami más márkát ha tudtok ajánlani megkoszonnem.

2020. máj. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!