Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen nagyon széles disznólábr...

Ilyen nagyon széles disznólábra, ahol boka is dagadt és az egész lábfej, milyen nyári cipőt lehet venni? Nem kapok sehol, ami jó lenne.

Figyelt kérdés
Nem vagyok duci, "csak" vizesedik de iszonyatosan. 3 számmal nagyobb sportcipőt hordok jelenleg. Voltam orvosnál, nem magas a vérnyomás.

2020. máj. 18. 18:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja nő vagyok.
2020. máj. 18. 18:56
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Elsősorban a vizesedést kellene gyógyítani
2020. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az most még 4 hónapig nem lesz opció (bébi).
2020. máj. 18. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb semmilyet. Vannak ilyen magasított talpú papucsok, azok egész normalisan néznek ki viszont lehet, hogy az sem kényelmes, de a szandálok nem lesznek jók sajnos. Viszont tenyleg minnel hamarabb vizsgáltatsd ki, ez nem játék, lehet, hogy a szíveddel van gond.
2020. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
esetleg tudsz egy képet csinálni mennyire széles? hányas a méreted így? a birkenstock szandálok eleve elég szélesek, plusz van egy szélesebb verziójuk is, az férfiben téynleg óriási, de alapvetően uniszex a cipő. Főleg a gizeh-et ajánlom, mert úgy semmi sem fogja közre a lábad oldalról. Nekem is széles a lábam eléggé, és ez a legjobb amit tudok nyáron hordani.
2020. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!