Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van más is aki csúnyának...

Van más is aki csúnyának tartja a lábfejét? Ti se szerettek így mondjuk élményfürdőben mezítláb lenni mások előtt?

Figyelt kérdés
Ha lehet zárt cipőben vagyok, és mindig úgy érzem, a ronda lábaimat nézi a többi ember ha mezítláb vagyok, ezért általában élményfürfőbe max családdal megyek. Ez nagyon beteges szerintetek? Van aki szintén így érez? Amúgy a lábfejem iszonyú széles, látványos lúdtalpam van és virsliujjaim vannak, kicsit se nőiesek.

2020. jan. 5. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Jelen🙋‍♀️

Sajnos nem tudom kinőni, 24 éves vagyok, mégis elképesztően zavarnak a lábfejeim a kalapács ujjaim miatt. Én is nehezen indulok el olyan helyekre, ahol mezítláb kell lenni:(

Együttérzek veled, de megoldást én se találtam még

2020. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem szép,férfias,nagy,viszont mivel úgysem tudok ellene tenni,megbarátkoztam vele.
2020. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan lúdtalpam nincs, de nagy a lábfejem, gilsztaujjaim vannak, amik kiteszik a negyedét a méretének, a "mutató" ujjam hosszabb a többinél, így szandált alig kapok magamra.


Ezen kívül tele van erekkel, mindig hideg és izzad, a bokám vastag, valamint iszonyú gyorsan lesz bőrkeményedés a talpamon és a sarkamon. Ha nem bőr cipőt viselek, még büdösödik is, mintha penészes lenne.


Ezeket a dolgokat ki lehet küszöbölni pedikűrrel, jó minőségű lábbelivel, izzadásgátlóval. Nem veszek nyitott orrú cipőt, de szerencsére már rájöttem, milyen szabásra van szükségem ahhoz, hogy kecsesebbnek tűnjön a lábam. Néha kifestem a körmöm rajta, először nem akartam hangsúlyozni, de tök jól mutat.


Aki nézi, az látja rajta, hogy törődöm vele, és ez a fontos. Nem igénytelen, gombás meg koszos. De uszodában, fürdőben nem annyira jellemző mások megbámulása, oda azért megyünk, hogy jól érezzük magunkat. Ha meg mégis néznek, akkor is sokkal szembetűnőbb az alakod. Csak egy szűk rétegnek van lábfétise, ők meg max nem foglalkoznak veled, ha nem tetszik a lábad.

2020. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Férfiként az én lábfejem sem szép, műtve volt. Nem szeretem én sem mutogatni, zokni, hosszúnadrág, zárt cipő megy nálam.

Szerintem kérdező a te lábad szép lehet így a leírtak alapján, szeretem, a széles lábfejet, és a hosszú lábujjakat. Mondott már valaki külső szemlélő véleményt a lábadról, hogy így véled, amit írtál róla?

2020. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még korábban sokat cikiztek, és határozottan megbamulnak
2020. jan. 5. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sulisként engem is cikiztek emiatt
2020. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak a lábadat figyelhetik szerinted? Lehet, hogy mást néztek rajtad: a ruhádat, a szemedet, a külalakodat, szóval bármi mást is nézhettek, és nem feltétlen negatívan.
2020. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem az a gondolat nyugtat meg hogy mindig van csunyabb. Amennyiben apolt es tiszta, nem kifogasolhato, ne aggodj! :)
2020. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!