Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan akinek van...

Van itt olyan akinek van eredeti Punk Rave ruházati cucca?

Figyelt kérdés
Megtetszett pár darab Rock pincében akinek van elmondaná ár-érték arányban megéri-e?

2020. máj. 18. 20:01
 1/4 Horkýže Slíže ***** válasza:
100%

Egyik kedvencem a Killstar es a Gothicana utan.

Mem olcso de szerintem megerik az arukat,,,,,,de azer meg kell nezni itt is hogy mit veszel meg.

2020. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van nadrágom és bőrdzsekim is tőlük. Szerintem nagyon megéri.
2020. máj. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legtöbb cuccom Punk rave. A téli kabátjaik pl nagyon jók de a pamut anyagú ruháikról és felsőikről is csak jókat tudok mondani. Annyi szokott lenni a bajom hogy néhány cuccnak az újját nem szegik be rendesen emiatt azok bepönrődnek.

Álltalában a harang újjú cuccoknál szokott ez a gond lenni.

Szerintem megérik az árukat. Viszont ha olcsobban akarsz kijönni akkor inkább Fantasmagoriaról rendeld őket, mert most nagyon megemelték a rockpincénél a punk rave dolgok árát. Meg ők is amúgy fantasmagoráról rendelik. A legtöbb cucc nincs készleten náluk.


Amúgy ha dobsz linket hogy melyikekre gondoltál akkor könyebb megmondani hogy mennyire tartósak vagy ilyesmi. Mert azért vannak olyan cuccaik is amik nagyon nem érik meg az árukat

2020. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen! Van egy dzseki szerű felsőm és szájmaszkom is. 😄

Biztos vagyok benne, hogy nem ez lesz az utolsó rendelésem, mert még rengeteg dolog tetszik tőlük.

Magas minőségű, igényesen elkészített és kidolgozott mindegyik.

Az anyaga is erősebb, mint az általános “lakossági” márkák ruháinak, szóval mindenképp megéri, mert ahogy ránézek, talán egy életre hordható lesz.

2020. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!