Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan furcsa a férfi...

Miért olyan furcsa a férfi csizma hordása?

Figyelt kérdés
Férfiként, ha olyan az idő vagy akár a megjelenés is diktálja, szoktam hosszúszárú (térd alá érő) keményszárú feketebőrzsizmát hordani. Sokan furcsán figyelik. Tudom, hogy nem divat, de mi benne sokak számára a furcsa?
2020. máj. 22. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A Lovaglócsizmám is olyan,divatos.megnéznek benne nyugi.
2020. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az benne sokak számára a furcsa, hogy nagyon kevesen hordják, ezért szokatlan.
2020. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam. Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. máj. 22. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, sokaknak furcsa, mivel elég ritkán lehet látni olyat, aki ilyet hord. De amúgy szerintem tök okés, nekem tetszenek.
2020. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, a 19. Században is jól néztek ki a férfiak benne, csak aztán úgy mint a többi ruhánkat ezt is lenyúlták a nők.

A sok buta aki néz ezzel árulja el a tudatlanságát mert ez is férfi öltözékhez tartozott, csak ők a ruhatablókon látják többet és azt hiszik ez így van rendjén..

F

2020. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
45%
egy színházi szerepléshez hordtam csizmát, de azt az igazi krumpliszedőset. Hát mit ne mondja eléggé szétbaszta a sarkam. Én egy nemet adok
2020. jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!