Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik hosszú ujjú póló néz...

Melyik hosszú ujjú póló néz ki jobban a kettő közül?

Figyelt kérdés

Armani:

[link]


Diesel:

[link]



2020. máj. 22. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Armani
Diesel
21 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Üdv!

Nekem személy szerint az Armani póló tetszik jobban.

2020. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Itt inkább kisebbik rosszat tudok csak választani, de még azt is nehezen. Az Armanin nagyon rossz az a böhömnagy márkajelzés, én úgy érezném magam benne, mint aki reklámtáblának öltözött, pedig amúgy a színe jó. A Dieselt viszont a piros és fehér sávjai miatt inkább csak egy bringáson tudnám elképzelni, amire viszont tökéletes, hétköznapi viseletre meg a másikat sem venném fel.
2020. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

" Az Armanin nagyon rossz az a böhömnagy márkajelzés, én úgy érezném magam benne, mint aki reklámtáblának öltözött..."


Van benne igazság, de már a legnagyobb divatcégek is méteres betűkkel írják rá a márkanevet. Nem csak az általam említett két márka, lehet akár Versace vagy Dior is, a divatbemutatókon a modellek is hatalmas márkalogoval ellátott pólókkal, sapkákkal vonulnak végig.

Őszintén szólva, megvennél egy egyszínű fehér pólót 50.000 Ft-ért amin nincs semmiféle márkajelzés?

2020. máj. 23. 07:09
 4/11 anonim ***** válasza:

"a divatbemutatókon a modellek is hatalmas márkalogoval ellátott pólókkal, sapkákkal vonulnak végig"


Őket fizetik azért, hogy felvegyék a ruhát és végigvonuljanak a kifutón.


"Őszintén szólva, megvennél egy egyszínű fehér pólót 50.000 Ft-ért amin nincs semmiféle márkajelzés?"


50 ezerért se vele, se nélküle.

2020. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Őket fizetik azért, hogy felvegyék a ruhát és végigvonuljanak a kifutón."

Nyilván :). De a cég mégiscsak ő rajtuk keresztül képviselteti magát, tehát azokat a ruhákat vonultatják fel, amikben bíznak, hogy az lesz a "trendi", de mégsem húzza le a cég felépített hírnevét. Konkrétan, ha annyira rontaná a cég hírnevét a nagy márkajelzés, akkor nyilván nem alkalmaznák, gondolom egyik cég sem dolgozik saját maga ellen.


"50 ezerért se vele, se nélküle."

Ne vedd szó szerint :), nem az "50.000Ft" összegről van szó, hanem egy átlag prémium árat próbáltam írni. Valakinek a 400.000 Ft-os Dior sem drága, valakinek a 3000Ft-os Lidl-s is drága, mert a kínaiban kap 1000 Ft-ért is.

Akkor írok olyan árról, mint ami a kérdésemben szereplő felsők átlagára. 18.000Ft-ért megvennél egy egyszínű fehér pólót, amin nincs márkajelzés? Szerintem nem...


Szerintem túl van amúgy lihegve ez a márkajelzéses dolog. Mindig is a felsők ilyenek voltak, és ilyenek is lesznek. Bárki lenne a cégvezető így gondolkodna. Megalapítanál egy céget, ami ilyen sikeres lenne, nyilván Te is reklámoznád és büszke lennél rá.

Persze sok embernél van ez a kamu duma, hogy egyediség és hasonlók, leszólják a másikat...nyilván aki ide a gyakorikerdesekre ír, itt minden embernek stílusa van és egyedi...hagyjuk már. Maradjunk a valóságnál.

2020. máj. 23. 08:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Trendek nem "lesznek", hanem csináljják őket és nem vagyok nagy véleménnyel azokról, akik vakon követik őket.


"18.000Ft-ért megvennél egy egyszínű fehér pólót, amin nincs márkajelzés?"


Akkor tekintsünk el attól is, hogy a kérdésben szereplőhöz hasonló pólókat 1000 forintért sem venném meg, mert nem megy a stílusomhooz.


Ami viszont megy hozzá, ott simán a márkajelzés nélkülire (ha adott a lehetőség) vagy visszafogott márkajelzésűre repülnék rá. Például egy Ralph Lauren pólóból azt, amin egy ujjbegynyi vagy kisebb a márkejelzés és nem azt, ami a fél mellkasom beteríti.

[link]

[link]

Ez a valóság.

2020. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Ez a valóság."


-Tegyük hozzá: Te szerinted. Én pl. az általad linkelt két pólóért, nem hogy pénzt nem adnék, de ha fizetnének érte akkor sem venném fel, persze attól függ mennyit :) 1000 Ft-ot ha adnál, nem mennék végig benne az utcán, de azért 10 ezerért már igen. Olyan jelentéktelenek...viszont biztos tartósak és jó minőségűek, ilyen otthoni pólónak vagy pizsamafelsőnek nem rosszak. Gondolom 10 évig is biztos bírják, arra megéri.

2020. máj. 23. 09:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Oké, de te most is épp azon gondolkozol, hogy milyen reklám pizsamafelsőt vegyél, szóval nem értem, miért kéne, hogy fizessek azért, hogy normális ruhát vagyél...
2020. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
És mivan akkor ha nagy logo van rajta? Jól néz ki és legalább látszik hogy nemvalami kínai gagyi szar kérdező az Armani jól néz ki énis hordanám.
2020. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9-es

Á, rossz az ízlésünk. Aboutyou-n megnéztem a Ralph Lauren kínálatát. Nézd meg milyen modern/divatos felsőket dob ki:

[link]

:)

Hogyan nézne már jól ki az Armani vagy a Diesel. Az a macis felső a tuti, az lett minden vágyam, csak ne kerülne 60 ezer Ft-ba, akkor megvenném :)))))


Komolyra fordítva lemegyek a Lidl-be és durván jobb ruhákat kapok ott. Van ember akinek innen jobban kellene valami, mint a Lidl-ből? És nem összeválogattam a rossz kinézetűeket, hanem így dobja ki sorba a weboldal, ez kész :)))

2020. máj. 23. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!