Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Egy izmosabb, szálkása...

Lányok! Egy izmosabb, szálkásabb fiún szerintetek a rövid ujjú V nyakú póló, vagy hosszú ujjú könyökig feltűrt slim fit ing áll jobban?

Figyelt kérdés

Én eddig csak ingeket hordtam, aztán amikor először valamiért felvettem egy pólót, mindenki mondta hogy milyen izmos vagyok amit eddig nem is vettek észre az ing miatt, pedig még slim-fit is volt és fel is volt tűrve...

Nem célom hogy azért hordjak pólót hogy mindenki megnézze a karom meg semmi ilyesmi, csupán ha egyszer sokak szerint jól állna..

Amiatt aggódom, hogy mivel én csak inget hordtam eddig szinte mindig, ezért csak Chino nadrágjaim vannak és Oxford cipőim amiket az ingekhez konfiguráltam..

Viszont ha jól tudom egyszínű, minta nélküli pólót is lehet és szabad Chino-val és Oxford-al hordani, mert ez is egyfajta elegancia.

Szerintetek?

Előre is köszi a válaszokat.



2017. ápr. 19. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyel legalabb egy rendes farmert....

De egybkent, mindketto jol all egy kidolgozott testen, es mindkettoben latszik, tapasztalatbol mondom.

2017. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszínű polokkal jól néz ki a Chino is.De a leírtak alapján jó alakod lehet,és szerintem egy farmer is simán jól állhat.
2017. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

Egy jó tanács: ha egy fiatal srác nem tud "normálisan" (értem ezalatt öltöny-nyakkendő) felöltözni, az nagyon gáz, ezt sokszor halljuk.

Viszont ha lazítani nem tud (értem ezalatt, póló, farmer, edzőcipő, vagy nyáron akár egy stílusos vászon rövidnadrág) az ugyanakkora probléma!!

Egyik szerelés se szégyen a megfelelő helyen és időben, de mindkettő az lehet, ha nem a megfelelő helyen és időben viseled...


Ráadásul a leírtak alapján rajtad valószínűleg nagyon jól állna egy farmer pólóval. Gallérossal, rövidujjúval, feltúrt hosszúujjúval is.

Vagy akár farmer inggel.



Ha engem kérdezel egyébként, a szövetnadrág és bőrcipő pólóval, az minimum 40 + viselet, annál fiatalabb pasin hülyén áll.

2017. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!