Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmannban van melyik a...

Deichmannban van melyik a legjobb tornacipő márka ami strapabíró? 10 000 Ft körül?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 14:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem jó a telefonom,bocs az elírásokért!
2020. máj. 24. 14:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vty
2020. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Vty. Volt már conversem is alacsony meg magas is, és mindkettő szétverte a sarkamat és felsértette az ujjaim, idő volt mire hozzászokott a lábam, de ezzel szemben 4000 ft-ért kapsz egy sokkal kényelmesebb és strapabíróbb tornacipőt, amiből már kapásból vehetsz 2 színt is ahelyett, hogy veszel egy kalap szrt 15K-ért.
2020. máj. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nektek meddig bírta?Kb?
2020. máj. 25. 06:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Valami olyan kellene,aminek vastagabb a talpa,nekem a gumi mindig hamar eltörik,lehet csámpás vagyok :)
2020. máj. 25. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2-3 évig jó volt csak egy idő után lusta voltam bekötni állandóan, így mindig csak felerőszakoltam magamra és hátul kicsit megszakadt az anyag az állandó nyúzástól, de amúgy strapabíró. Nekem a talpa el se kopoot, pedig én is olyan lúdtalpas meg csámpás vagyok mint a baj. (Utolsó voltam)
2020. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!