Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltél Aliexpress oldalról,...

Rendeltél Aliexpress oldalról,sokára kaotad meg a csonagot?

Figyelt kérdés
Melyik orszagból jött es milyen minőséget kaptál?
2020. máj. 24. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sokat rendelek Aliról és ez attól függ mit rendelsz. Ruhát én a helyedben nem rendelnék, fiatal fejjel én egyszer rendeltem és nagy csalódás volt 😂 de egyébként ilyen kis mütyürkéket rendelhetsz pl.: telótokok, kulcstartó, konyha cuccok, ékszerek(bár mivel bizsuk hamar beszürkülnek vagy lekopik a színűk), én arcmaszkokat is szoktam, eddig még nem volt negatív tapasztalatomvelük stb., DE a ruhákat, sminkeket hanyagold mert szépen szólva sem a legjobb minőségűek. Mindig figyeld az értékeléseket és visszajelzéseket. Én pl mindig csak onnan rendelek ahova töltöttek fel képeket és látom mit kaptak illetve ahol látom hogy sokan rendelték és jóra értékelték. A szállítás változó, van hogy 1 hónap, 2 hét de nekem fél évig is jött cuccom a karácsonyi rendelgetések miatt lelassult dzállítás miatt. De általában 1 hónapra saccolj és Kínából jön általában vagy Oroszból. Remélem segítettem!🥰🤗
2020. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is sokat rendeltem már. Ruhát is. Főleg alsóneműket és fürdőruhát. Azzal nekem nem volt gondom. Az értékeléseket érdemes elolvasni. És ha az értékelők tesznek fel képet, az sokkal mérvadóbb, hogy mit is kapsz mint az eladó marketing-képei.

Szállításnál ha van rá lehetőség, érdemes ajánlott küldeményként kérni, még ha fizetni is kell rá pluszban. Akkor 2-3 hét alatt itt a cucc. Sima küldeményként 1-2 hónap. De az utóbbi kb egy évben több olyan csomagom is volt, amit 8 hónap(!) után kaptam meg. Olyan is volt, amit soha. Ekkor vissza lehet kérni a pénzt.

Szóval régebben valahogy gördülékenyebb volt a szállítás. Mostanában csak akkor rendelek Aliról, ha nagyon muszáj. A cumók 90% Kínából jön. Van néhány eladó, akinek van európai raktára is, de ez ritka. Jártam már úgy is, hogy egy kb 700Ft-os bugyit vámeljárás alá vontak. Ki kellett tölteni egy pár oldalas dokumentumot, szkennelvel elküldeni a magyar postának és csak utána engedték tovább.

2020. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!