Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férjek! Barátok! Ti meg...

Férjek! Barátok! Ti meg szoktátok kérni a feleségeteket/ barátnőtöket, hogy pakolja ki merészebben a melleit, vegyen fel kivágottabb vagy feszülősebb felsőt?

Figyelt kérdés
Mert szeretnétek, ha észrevehetőbb lenne, hogy szívetek hölgyének milyen szép gömbölyű a "szíve", milyen gyönyörűen domborodnak a mellei.

2020. máj. 25. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Igen, jó párszor volt már, hogy kifejeztem: nagyon tetszene, ha bátrabbra, szexibbre venné az öltözékét. De persze nem kezdem erőltetni, enélkül is szeretem őt nyilván. Meg amúgy sokszor magától feldobja, kikéri a véleményem vagy meglep, ha közösen csinálunk valamit, mert tudja, hogy nagyon a kedvemben lehet járni vele.
2020. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A mellemimet nem, mert nem nagyok, de sokszor kérte már a férjem, hogy legyek merészebb. Magas, vékony nő vagyok, hosszú lábakkal, de nem igazán merem mutagatni a testem. Színeket se merek hordani.
2020. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Kértem rá, de úgy elég hülyén nézett ki. Nem mindenkinek áll jól. Furcsa. Szóval azóta nem kérem. De nyilván vannak helyette más ruhák, amikben vonzóbb, és azt jelzem neki, hogy tetszik benne. Hercegnős és szoknyás ruhák illenek hozzá. A dögös macásak meg nem.


Szóval fontos, hogy mindenki megtalálja, mi illik hozzá. Nők alakja nagyon változatos. Ezért is van sokkal többféle szabás, mint férfiaknál.

2020. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Igen kèrtem meg rá nekem is bejött izgalmas volt látni, hogy megnèzik.
2020. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!