Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek alkalmas lennék...

Szerintetek alkalmas lennék (bármilyen) modellnek?

Figyelt kérdés
177 cm vagyok, 56kg, hosszú, hullámos barna hajam van, vékony vagyok. Képet direkt nem szeretnék linkelni, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2010. júl. 30. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
ennyiből honnan a fenéből tudjuk, ehhez látni kéne.
2010. júl. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
sztem igen, lehet picit sovany...
2010. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
nem, ronda vagy
2010. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ide se mersz képet rakni hogy akarsz modell lenni???:)
2010. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
az utolsó mond valamit:)
2010. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Nekem meg sokak szerint gyönyörű az arcom mit gondolsz elinduljak egy szépségversenyen?:D

Most őszintén ebből honnan tudja az ember,hogy elmehetnél-e modellnek vagy nem. A magasság és súly az egy dolog az arc is számít,szerintem menj el inkább egy ilyen,meghallgatásra vagy hogy hívják ezeket:)Valahol az 56 kiló még kissé húsisnak is számít és azt fogják mondani,hogy ajd le vagy 5-6 kilót,persze nem mindenhol.

2010. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tegyél ki képet és megmondjuk..Ugyis hozzá kell szoknod az ismertséghez, ha modell akarsz lenni!
2010. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az magasságod és a testsúlyod nagyjából oké,de még mindig nem tudjuk,hogy milyen a csípőd,derekad,feneked,milyen a testfelépítésed...

Az arc ami nagyon fontos.Nem kell feltétlenül szépnek lennie,csak egyedinek.Kell lenni benned valami plusznak,ami meglátnak és felfedeznek benned,ami megfogja az embereket.Emelett tudnod kell pózolni,vagy kifutón járni,és fontos,hogy jó fényképarcod legyen.

2010. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ennyiből senki sem tudja megmondani.
2010. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, a képeken dolgozok. :)

és tudom h ennyiböl képtelenség megmondani, csak nagyon sok helyen (sőt, mindenhol) azért ezek a dolgok az elsödlegesek, amiket megkérdeznek (magassaág pl.) nem?

2010. júl. 31. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!