Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, melyik cipő lenne...

Fiúk, melyik cipő lenne számotokra a legszexibb egy lányon egy randin ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Milyen szoknyával képzelitek el? Egy sétálgatós randira gondoljatok, esetleg közben beültök valahova egy italra és a végén, ha jól sikerül a randevú, lehet hogy felmentek a lányhoz hogy egy kicsit édes kettesben is legyetek. :) Légyszi, ne írjatok olyat, hogy ezekben nem lehet járni, mert gondolhatjátok, hogy ha az illető lány nem lenne tapasztalt ilyen cipők viselésében és nem tudna bennük szépen járni, akkor eszébe se jutna felvenni őket.



2020. máj. 29. 14:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Most miért lettem lepontozva?
2020. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
Ha meglátom, hogy ilyen magas cipő van rajta nem viszem sétálni, minek kínozzam? Ha lakásra megyünk tökmindegy, hogy milyen cipő volt rajta. Mondjuk alapból nem randiznék olyannal aki ilyen cipőket hord, rib anc benyomást kelt.
2020. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Ezek kozul egyik sem vagy barmelyik. Nalam az abszolut nyero egy piros magas szaru Converse lenne.
2020. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%

Én erre szavaznék:


[link]


Amikor itt kerdésként felteszi egy nő hogy ki mit szól ha ilyen szexi bakancs van rajta, akkor mindenki kivétel nélkül dícséri!

Hát akkor szerintem ez lenne egy nőn az igazán szexi...

F

2020. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 mikeXxX ***** válasza:
100%

Baromira unalmas már ez a kérdés vagy 1000x megkérdezted fingom sincs miért de már nagyon UNCSI!

6# Némi eszmecserébe mennék veled szerintem soha nem egy ruha miatt ribi valaki a tettek miatt az valaki és nem azért mert szexis akar lenni bár aki azt válaszolta hogy a pilisbe is így ment a barinője na az már nekem is sok lenne pedig nálam ezek a nők nem verik ki a biztosítékot max ebben az esetben ha erdőbe is ebben akar menni valaki. 40f

2020. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A 2., és a 4. rendben. Az öltözék mindkét esetben jó, ahogyan az eredeti képen is van.
2020. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%

A 2. tetszik ezek közül a legjobban. Az egész szett nagyon csinos, hercegnős.

[link]


Alapvetően a vékony pántok nekem sehol nem tetszenek, ezért esett ki a többi


27f

2020. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
egyik sem esetleg lapos vagy alacsonyabb sarkú, ha ilyen cipőt vesz fel egy lány csak azért hogy imponáljon az számomra azt jelzi hogy nincs önbizalma
2020. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%

ha már mindenképp magasított, akkor egy jó kis platform szandált ajánlanék, valami farmer cuccal. Az még laza is de közben nőies is a magasított szandál miatt.

[link]

2020. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Egy converse vagy egy superstar sokkal inkább bejön. Nincs magassarkú fétisem.
2020. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!