Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, melyik cipő lenne...

Fiúk, melyik cipő lenne számotokra a legszexibb egy lányon egy randin ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Milyen szoknyával képzelitek el? Egy sétálgatós randira gondoljatok, esetleg közben beültök valahova egy italra és a végén, ha jól sikerül a randevú, lehet hogy felmentek a lányhoz hogy egy kicsit édes kettesben is legyetek. :) Légyszi, ne írjatok olyat, hogy ezekben nem lehet járni, mert gondolhatjátok, hogy ha az illető lány nem lenne tapasztalt ilyen cipők viselésében és nem tudna bennük szépen járni, akkor eszébe se jutna felvenni őket.



2020. máj. 29. 14:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Egyik sem, szerintem borzalmasak. Ha randira ilyenbe jött volna valaha egy csaj hozzám, akkor ott végeztünk is volna. Na jó, a legutolsót el tudom képzelni szex előtt otthon :D.

A többi kuka.

2020. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Gondolom már rég túl vagy a randin, lehet a srácon is, de miért muszáj betenni a cipő sarka alá egy komplett felhőkarcolót? Fiú vagyok, és nem is nagyon értek hozzá, de nem lenne egyszerűbb és kényelmesebb egy elegánsabb lapostalpú cipő? A magam részéről nem túl kecsegtető az ekkora magas sarok. Bár aranyos, hogy ezt a nem igazán kényelmes dolgot felveszi miattam, de ettől meg csak én érzem kellemetlenül magam. Inkább az volna a célom, hogy kellemes legyen az estéje és nem az, hogy más se járjon az eszébe végig, csak hogy legyen már vége, mert nem bírja már tovább azt a cipőt. XD
2020. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!