Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fila tornacipőt ti mennyi idő...

Fila tornacipőt ti mennyi idő alatt szoktátok meg?Illetve mennyi idő mire betöröd,vagy hozzászokik a lábad?

Figyelt kérdés
Kényelmes nektek,lehet sokáig nyúzni?

2020. máj. 31. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Régen rossz, ha egy tornacipőt be kell törni! Ha nem kényelmes azonnal akkor ne vedd meg!
2020. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kényelmes,kipróbáltam nem nyom sehol,csak az új cipők néha feltörik a lábam,csámpás vagyok,vagy,befelé lépek nem tudom.Egy idő után mindegyiknek elkopik a talpa.
2020. máj. 31. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Akkor mért nem mész el ortopédiára, ahol csinálnak személyre szóló talpbetétet? Nem megy tönkre idö előtt a cipőd és még a lábad se töröd fel.
2020. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sarkam töri fel minden cipő 😁 de pár alkalom után teljesen kényelmes lesz. Nem is értem.

Ha jó a méret, akkor biztosan betöröd hamar.

2020. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó a méret,kényelmes is,de hát sok a csámpás ember,sok mindenkinek feltöri,még a papucs is a lábát )
2020. máj. 31. 11:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Talpbetét.
2020. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!