Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Első találkozás új lány...

Első találkozás új lány osztálytárssal. Első benyomás? Bőv lent.

Figyelt kérdés
Így néz ki: Szőke loknik,egyenes frufru,zöld szem,térd fölé érő fekete rakott szoknya,fehér ing,fekete bakancs.Fekete hajpánt a hajában.Fekete csuklószorítók.Közepes mellek,fehér bőr,nagyon jó alak,szép,tiszta baba arc.
2010. júl. 30. 18:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
cuki :)
2010. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj de jó:D --> ne ez a benyomásom:D
2010. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
*na
2010. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
igen, agresszívet a ruhából, de lehet h nem ez volt a megfelelő szó. nem úgy gondolom, h szétvernéd az első szembejövőt, aki rádnéz, hanem h káromkodsz meg nem hagyod magad zavarba hozni
2010. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
áh biztos nagyon jófej meg szép :DD
2010. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyedi. Gothic Lolita beütés.
2010. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet. Szóval nekem a szoknya baakncs párosítás nem meglepő. Igenis jól állhat. Első benyomásra szimpatikus, jó összkép kivéve a szőke haj, az elég érdekesen hat számomra ehez a stílushoz. Bár lehet csak azért mert én a barnát szoktam meg.
2010. aug. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi lenne: "Mit utánoz ez a rib*nc?" De szerintem később jóban lennénk. :D
2010. aug. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!