Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen sportcipőt vegyek...

Milyen sportcipőt vegyek sulikezdésre?

Figyelt kérdés

És szerintetek én milyent vegyek?13 éves lány vagyok és szeretek sportosan öltözködni.De pl. egy csinosabb ruhát id felveszek:D És mindenképp máárkásat szeretnék max 15 ezerig..

Köszi..:)


2010. júl. 30. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2010. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


én linkeltem az előző etnies cipőt is, csak véletlenül elküldtem:P



nekem az ilyen cipők tetszenek, van már egy vans, a mostani célom pedig egy nike 6.0...:)

2010. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
En is a converse-re tippelek.Azt felveheted elegansabb ruhaval is,de sportossal is.:)
2010. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:) Converset nem nagyon akarok:S:S Inkább ami nagyon tetszett az a szürke Nike tetszett meg az Adidis szuperstar..Köszi mindnekinek..
2010. aug. 2. 14:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre lakik az illető aki szerint a converse a láb ellensége, de szerintem egy kicsit túldramatizálja. Ahol én lakom ott mindenhol aszfaltjárda van és ha még össze is gyűlik egy kis víz egy mélyedésben, azt ki lehet kerülni. Még sosem ázott be egy converse cipőm se. Az más kérdés hogy az oldala elválik a lábfej végénél kb úgy fél év után.
2010. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a konzerv semmit nem ér.
2010. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!