Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok Hány évesen kezdtetek...

Lányok Hány évesen kezdtetek melltartót hordani? Akkor mekkora volt a melletek?

Figyelt kérdés

Most mekkorák?

Hány évesek vagytok?



2020. jún. 5. 16:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

"De most őszintén, mi közöd hozzá hogy milyen nagy a mellünk és hogy hány évesen kezdtük hordani?

Most így őszintén...

Nincs neked mellfétised, vagy csak egyszerűen unatkozol és erre akarod verni?"


Őszintén: a kérdező minden bizonnyal mellfétises némi pedofíliával (uhh..) megfűszerezve, és erre akarja verni.

Ugyanakkor őszintén: ez egy anonim oldal, elég tág határokon belül bármi megkérdezhető és rengeteg olyan privát dolgot is kitárgyalnak egymásnak kvázi ismeretlen emberek, amiket személyesen (vagy csak simán névvel, arccal) biztos nem tennének. Ha úgy gondolod, nincs köze hozzá, nem írod le.

2020. jún. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

11


Bezzeg a 8ast nem pontozod le mert ő is mondta hogy "semmi köze"..

Szép vagy, nem mondom

2020. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
12 Lepontoztam őt is, ha ez megnyugtat. (ő amúgy legalább az egyik kérdésre tudott válaszolni, és nem csinált köré ekkora drámát)
2020. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
13-14 évesen, inkább azokat a gyerekmelltartókat, az első “felnőtt” 70/A volt. Korom, jelenlegi méretem nem szeretném megosztani.
2020. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen 70-es jelenleg 80-as 36N
2020. jún. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%

7es koromban kezdtem el hordani toppot, előtte is jó lett volna ha hordhattam volna, de anyamék szerint nem kellett(tesi órán kellemetlen átöltözés volt👌)

Aztán 8. osztály ballagásra kaptam egy A-s pushupos(🤦‍♀️) melltartót, ami kb 3 hónapig volt jó, mert szeptemberre már B-s kellett. Aztán másfél évente méretváltás.

Most tartok D-nél.

2020. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
Én nem hordtam fiatalon sem, és most sem, szerintem felesleges lenne. Ellenben szép nagy péniszem van. Remélem kielégítő választ kaptál, perverzkém.
2020. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Baj ha megnézném?
2023. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!