Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30 és 40 év közötti férfiak...

30 és 40 év közötti férfiak jellemzően milyen típusú alsónadrágot hordanak?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy vajon van-e ebben generációs különbség vagy a korszak határozza meg tekintet nélkül a korra.

2020. jún. 6. 14:16
A kérdező szavazást indított:
Klasszikus (másnéven brief, fecske)
Laza boxer
Tapadós boxer
Tanga
Nem hord alsót
35 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Nem a kor határozza meg vagyis csak annyiban,hogy mi nem egymásnak öltözünk mint a húszonéves kisfiúk akik egymás előtt próbálnak megfelelni, hanem mi már a kényelmet,komfortérzetet helyezzük előtérbe.

Soha életemben nem értettem mi a kényelmes abban ha rövidnadrágra (boxer) veszünk hosszút,avagy rövidet.

F.

2020. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Én is ezt figyeltem meg, hogy 30 alatt eléggé fontos a korcsoport "véleménydiktatúrája" és sokan ezt a kényelem elé helyezik.
2020. jún. 6. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Gyerekkoromban hordtam a hagyományos "bugyi" fazont. 15-16 éves koromtól egészen egy-két évvel ezelőttig csak tapadós boxert hordtam. Az utóbbi időben szoktam át a laza puha anyagú pamut boxerekre.

37/F

2020. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!