Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Goth stílusu lányként merész...

Goth stílusu lányként merész lenne ez a ruha hétköznapokon?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jún. 10. 16:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép, de se praktikus, és a divathoz picit is értve egyértelmű hogy ez a ruha nem olcsó és a nők 85%án úgy állna mint tehénen a gatya.


Ez a szabás csak tökéletes alakon mutat valahogy, és gondolom rá is lett szabva a képen a menyasszonra. Egyrészt tökéletes cici kell, mert melltartót nem tudsz hozzá venni. Másrészt ha megnézed tapad fenéknél, csípőben, hasban stb. Ez a modellalkat nálam nincs meg, de tegyük fel, neked megadatott.


Még mindig ott a cucc àra.


Sajnos a csipke az a kategória hogy nagyon látszik ha nem jó minőség, nagyon észrevehető különösen ha streccses is.

Az a gyönyörű esés az anyag minőség miatt van.


Szóval egy kézműves, testre szabott darab, minőségi anyagból.


Ez a ruha tutifix a hat nullás kategória, és annak is inkább a felsőbb értékei körül.

Szóval ja, én ezt az esküvőmre se engedhetném meg magamnak...pláne hétköznapokban.

Gagyi verzió meg nem kéne, mert az a fennt felsorolt okokból sokkal rosszabbul nézne ki.

2020. jún. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez a legtisztább helyen is mocskos lesz hamar, ha utcára mész.


Off: Miért jön mindenkiba tömegközlekedéssel? A kérdező nem írta, hogy mit szólnának ehhez a ruhához, a metró vagy villamoson.

2020. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a gothon van a hangsúly.

Sem a "merészen".


Nem ettől leszel merész, egyedi goth lány.

Aki megnéz nem a "goth"-ság miatt fog hülyének nézni, hanem mert egy esküvői ruhában jelensz meg egy hétköznapon.


Ugyanúgy basic white bi*ch stílusú lány is felvehet egy ilyen darabot, csak mondjuk rózsaszínben, szintén hülyének fogják nézni.


Támogatom az egyéni stílusok kifejezését, de adjuk meg az alkalmat a ruháknak.

Bikini való a strandra.

Öltöny ünnepségre.

Ing + blézer irodába

Sportcipő az edzőterembe

így tovább...

2020. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%
lattam sokkal durvabbat szerintem ez tok jo
2020. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Metionin ***** válasza:
100%
A ruha maga gyönyörű de ahogy előttem kifejtették, méregdrága és nem utcára való. Ez egy esküvői ruha. Függetlenül attól hogy goth vagy nem goth, ilyesmit az ember nem hord hétköznap, már csak az ára miatt sem. Nem beszélve arról, hogy nem praktikus. Okkal nem mászkál senki ilyesmikben az utcán, tökmindegy milyen szubkultúra.
2020. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már sokan leírták előttem is, szerintem sem való hétköznapi hordásra. Bár gyönyörű, de én még alkalomra sem venném fel, mert tudom hogy úgy néznék ki benne mint egy partra vetetett bébifóka xD Pedig nem számítok túlsúlyosnak,de ez tényleg az a típusú ruha ami csak a magas tökéletes alakú nőkön mutat.
2020. aug. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, d, nagyon hosszú, így könnyen koszos lesz/valaki rálép te meg elesel, ami kár, mert amúgy szép ruha.
2020. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mindenképp rövidebb kéne, hogy legyen.

Attól is függ, hogy hány véd vagy. Iskolába sok. Munkahelyen nem biztos, hogy engedik, hogy ennyire kivágott legyen a ruha. Bulizni oké, de akkor komolyan legyen rövid

2020. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon szép, de inkább alkalmakra tudnám elképzelni, vagy egy kiruccanásra :33
2020. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!