Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen felső...

Szerintetek egy ilyen felső sok buliba?

Figyelt kérdés

[link]


A múlt héten megvettem ezt a felsőt, pénteken, egy gimis buliba tervezem felvenni, ami egy szórakozóhelyen lesz.


Azóta kicsit elbizonytalanodtam vele kapcsolatban, hogy nem mutat-e túl sokat. Nem tudom, a kép alapján mennyire egyértelmű, de kb addig ér, mint egy sportmelltartó, és nem tudok alá melltartót venni, mert felül kilóg.

Nem azzal van baj, hogy ne állna jól (XXS-es méretben vettem, szóval nincs hozzá nagy hasam vagy ilyesmi :D), csak félek, hogy mások mit gondolnának rólam.


Magasderekú bőrnadrággal ( [link] ) tervezem felvenni, és valami choker nyaklánccal valószínűleg.



2019. jan. 27. 19:37
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Ti mit gondolnátok, ha meglátnátok egy lányt ebben a szettben?

Amúgy a barátommal megyek, nem az a célom a ruhával, hogy ott felszedjek valakit.

2019. jan. 27. 19:39
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Szoooo szexi. Nem túlzás gimis buliba, étterem vagy ilyesmi oda eléggé nyitot.
2019. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Szexi mint az allat.
2019. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
40%

hát a teljesen őszinte válaszhoz látni kéne, hogy áll rajtad.

Látatlanba ezt nehéz megmondani :)

Egyébként ha jól áll akkor nem sokat lesztek a buliban a barátoddal... ;) If you know what i mean :D

2019. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha XXS kell, akkor gondolom esélyes az is, hogy nincs nagy melled, így a melltartó nem viselése se gond. Szerintem nem túlzás.

Az hogy egy ruha kihívó vagy sem, sokszor a viselőjétől is függ.


Szerintem jó, végül is buli, gimisek között, és lesz aki vigyáz rád, érezd jól magad! (bár a choker nyakláncot én kihagynám, mert olyan nekem ez a bőr meg a nyakpánt együtt mint valami domina szett)

2019. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
31%
Elárulna nekem valaki,miért jó egy buliban alulöltözni,főleg egy gimis kislánynak?
2019. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
18%

Mert divat r i b a n c n a k lenni és a probléma hogy ma már tök elfogadott is.


És nem nem sok... Ez kevés..

2019. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%

23 éves nőként én azt mondom, hogy szerintem ez kifejezetten túlzás egy buliba, még ha a pasiddal is mész. Az hagyján, hogy minden pasi rád fogja csorgatni a nyálát, de szerintem ez is könnyűvérű ruha, ha érted, mire gondolok.

Ez konkrétan egy melltartóval egyenértékű. Nem vagyok prűd, semmi ilyesmi, én is járok bulizni, és nem melegítőbe, de szerintem ez túlzás. A bőrgatya egy szolidabb felsővel szerintem teli találat, de ezt én nem nevezem felsőnek, hanem melltartónak.

Nem beszélve, hogy kint amúgy nagyon hideg van, és úgy megfázol, hogy bánni fogod. Lotyós ruha nélkül is lehet valaki eszméletlen csinos, illetve nőies.

2019. jan. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
51%
nagyon jó a felső, szerintem csak a nadrággal együtt túlzás
2019. jan. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
nem a szettel van a baj, hanem az életkoroddal... én a sulis társaimmal nem mennék így bulizni.
2019. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!