Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az mennyire gáz, ha egy 34...

Az mennyire gáz, ha egy 34 éves jogász férfi ilyen cipőket vesz fel, amikor lemegy egy hétre a Balatonra haverjaival?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2020. jún. 14. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a gáz?
2020. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szórakozni csak nem öltönyben jár az ember. Semennyire nem gáz.
2020. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyeneket hordok nyaraláskor, ezekkel mi a baj?
2020. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt, hogy egy középkorú 30-as férfi ne hordjon sportcipőt, hanem valami komolyabbat (hallottam már ilyet), valami utcai cipőt.


Pl ilyet:


[link]

2020. jún. 14. 21:50
 5/11 anonim válasza:
100%

Hallottál már arról, hogy az adott szituhoz válaszd meg a ruhád? Ha tudod, hogy strandra mész, miért volna gáz egy sportos, lenge ruházat? Oda az való.

Persze történhetnek "komikus" szituk. Mikoris temetésről hazafelé hívott egy haver, hogy befordult az árokba, fűzoltót is hívott, de biztos ami tuti. Elsőnek értem oda és öltönyben rúgtam rá a szélvédőt meg vágtam ki a kocsiból. Viccelődtek is utánna, hogy olyan voltam, mint egy klark kentből félig supermanné vedlett illető. A cipőm tönkre ment, a barátom 10 perccel előbb szabadult. Nekem megérte. 😃

2020. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Valószínűleg akkor velem is gond van, én nem csak nyaraláskor, hanem szürke hétköznapokon, ha nincs tárgyalás vagy bármilyen megbeszélés, akkor is pólóban, akár rövid farmerben és sportcipőben vagyok az irodában. De légy erős, olyan is volt nagy nyári melegben, hogy papucsban közlekedtem és dolgoztam napokon keresztül. Az alapvető igényességen túlmenően a saját komfortérzetem sokkal többet ér, mint az, hogy mások mit gondolnak, miben kellene lennem. És szerencsésnek érzem magam, hogy olyan munkám lehet, ahol a mindennapokban nem kell semmilyen munkavédelmi, higiéniai vagy protokolláris szempont miatt olyan ruhát hordanom, amit nem szeretek.

Egy jogász

2020. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
A kérdés szempontjából rohadtul irreleváns, hogy mi a végzettséged..
2020. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam, hogy ne nézzen senki hülyének, ha ilyet felveszek. Persze ttől még lehetek hülye.
2020. jún. 14. 22:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy ki kell hangsúlyozni, hogy jogász foglalkozású férfi, pont semmi relevanciája a kérdés szempontjából, gondolom nincs a homlokodra tetoválva a munkád, hogy mindenki felkiáltson mögötted, hogy egy JOGÁSZ TORNACIPŐBEN!!!! Ha kukás lenne, akkor is gáz lenne, ha a munkaruhájában lenne szabadidejében, a Balaton parti lángosozónál ugyanilyen furcsa öltönyben lenni.
2020. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát igen az kiemelkedően fontos információ, hogy jogász vagy. Ekkora sznob dumát édes jó istenem...
2020. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!