Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érettségi osztásra elég...

Érettségi osztásra elég fekete farmer?

Figyelt kérdés
Osztályfőnököm nem tért ki rá, így teljesen tanácstalan vagyok hogy fekete farmerben menjek, vagy szoknyában.

2020. jún. 15. 07:01
A kérdező szavazást indított:
Fekete farmer
Fekete szoknya
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Ünnep lesz, vagy csak bizi osztás.

Előzőben nőciként csak felvennék egy szoknyát. Utóbbiban még inget sem.

2020. jún. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én abba mentem, semmi gond nem volt ezzel. Van, aki rendes kék farmerben is jött, szóval nálunk nem volt belőle hiszti.
2020. jún. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem lesz belőle probléma, főleg hogy nem csak én megyek nadrágban valszeg, de az ofőm képes minden idiótaságon hisztizni.
2020. jún. 15. 07:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

És mi lesz, ha hisztizik?

Megvan az érettségi, soha többet nem kell látni :)


Köszönd meg alázattal, hogy ott volt az osztálynak és kívánj neki produktív éveket és kellemes nyári szünetet. Másnap mondhatsz róla bármi rosszat :) őt sem fogja már érdekelni. A sulinak vége nem?


Vagy van 5. év?

2020. jún. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kijelentették, hogy ünneplő öltözetbe menjünk.

Azt hittem minden lány szoknyába lesz csak én nem. Volt aki fekete szakadt farmerba ment.

Nem volt nagy ünnepség, inkább csak osztás. Már senki nem szólt be, pedig eddig emiatt már igazgatói intő járt volna régebb.

2020. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szakadt farmer, akkor nyugodtan húzd fel
2020. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!