Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen érzés, ha cipő nélkül...

Milyen érzés, ha cipő nélkül átlátszó harisnyában vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fura.

Volt ezzel kellemetlen élményetek?


2020. jún. 15. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Igen, ha nem ülök ilyen helyzetben, és csak csípőmig ér a felsőm akkor nehéz egyszerre takarni az összes lukamat.
2020. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen érzés? Aki vett már fel harisnyát az tudja.
2020. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Én nagyon utálom, szerintem szörnyen néz ki egy sima harisnyában a lábfejem (mindenki másé is), és ezért nagyon kellemetlenül érzem magam, ha úgy kell lennem, többnyire igyekszem is megúszni az ilyen helyzeteket. De volt például januárban, hogy váratlanul felmentünk egy barátnőmhöz, és akkor például megkértem, hogy hadd ne vegyem le a csizmám, annyira utálok harisnyában lenni. Meg karácsonykor is volt egy ilyen villámlátogatás az egyik rokonomnál, ott szinte könyörögnöm kellett, hogy ne kelljen levetnem az egyébként új cipőmet, amiben 20 métert mentem az utcán :D na, szóval szerintem nem jó harisnyában lenni :D
2020. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes amit előttem írsz, én meg pont szeretem a lábaim nylonharisnyával. Ezért gyakran hordom is, túl gyakran.
2020. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó érzés.Szeretek harisnyában lenni.
2020. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten jó, én szeretek harisnyában mászkálni. Az mondjuk más kérdés, h néha a harisnyám már nem szereti annyira és szétmegy. :D Picit olyan érzés,mintha mezitláb lennék, főleg ha nem lóg nagyon a harisnya. Nekem általába véve tetszik harisnyában a lábfejem, mondjuk nem mindegyikben, pl amelyiken túl nagy az orrvastagítás, az elég hervasztó látvány, vagy pl a fekete harisnya sem tetszik a lábfejemen, de attól függetlenül szeretek egyszál harisnyában lenni, ilyenkor max nem nézek oda... :D


Amúgy én is ismerek olyan csajszit, aki nem bírja elviselni a harisnyás lábfeje látványát. Ö úgy szokta, h ha harisnyazokni van rajta, azt leveszi a cipővel együtt, és beleteszi. Ha meg harisnya,amit nyilván macerásabb levenni, arra meg felhúz egy vastagabb zoknit.

2020. júl. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6: és hol szoktál így mászkálni?
2020. júl. 3. 08:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi jön be. Az ismerőseim zöme nem szereti a harisnyát, inkább zokni párti. Mi pedig harisnya pártiak vagyunk 😃.
2020. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!