Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az az öltözék egy fiún/férf...

Mi az az öltözék egy fiún/férfin amire azt mondjátok, hogy "b*zis"?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen öltözet van előttetek amire bátran lehomároznátok egy hím nemű személyt.


Mi az ami már túlzás egy férfi öltözködésben?



2020. jún. 17. 23:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
27%
Az egyaltalan nem buz.is ha valaki szűk, élénk színű ruhakat hord. Ne mondja már nekem senki, hogy az a macso ferfi csak aki bo, sötét ruhákat vesz fel 😃 ezeket a sztereotípiákat illett volna mar elhagyni, es Jézusom sokan ezt komolyan is gondoljak, szörnyű.
2020. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
57%

21!

Igazad van.

A sok maradi tudatlan nem látott képeket a meleg felvonulásról hogy ott egy sem volt szűk cuccban, helyette térdig érő rövid gatyában voltak.

Akkor melyik szerkó a meleges.?

2020. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
96%

22-es

A térdig érő rövid nadrag sem meleges, nincs olyan ruha, hogy "meleges" ezt csak a buta, komplexusos, magukat tul macsonak gondolo, szuklatokoru emberek aggatjak másokra.

Attol, hogy egy pasin rózsaszín polo van nem lesz meleges, sot lehet az a ferfi az aki korom feketébe bo hosszú cuccokban van. Ennyire hülyeség kb ez alapján ilyeneket dobálni egymásra 😃

2020. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem lehet elfogadni vkit úgy ahogy van? És ha vki meleg az miért baj? Nem kínai kultúrát követjük.

Én járok minden felé az országban, nyitott szemmel, de sosem szoktam nőies, bzis öltözetű pasikkal találkozni.

2020. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
18%

23.

Csupán a következtetést próbáltam illusztrálni mert ezek a barmok nyílván azért mondják egy szűk farmerre, hogy meleges mert gondolják, hogy melegek viselik.

De! A melegek egytől egyig a térd gatyát viselik, tehát az a példa.

2020. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Akkor egyezzünk ki annyiban, hogy az a "meleges" ruha amiben melegünk van :DDD


Egyébként nem számítottam rá, hogy ennyi válasz fog érkezni, jesszus :D

2020. jún. 18. 16:51
 27/34 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom, dehogy visel mindegyik meleg terdgatyat, mondd, hogy csak egy rossz troll vagy
2020. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
95%
Kis sál szerű kendő a nyakon főleg ha mintás, Micky/ Miny egeres és hasonló most trendi mesefigurás felsők, rongyszerű atléta vagy ing ami mellkasközépig kivágott, főleg ha még egy rózsafüzért is felveszel hozzá. Túl bő szabású, formátlan szaggattott darabok illetve a szűk, női alakot kiemelő nadrágok, amiknek sokszor az ülepe mégis combközépig ér, fényes, csicsás cipők, csillogós, köves, flitteres díszítésű felsők.
2020. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
91%

Az a igazság, hogy a nőknek van egy olyan kiváltságuk, hogy bármit felvehetnek, mert ők nők, a pasik mindig elismerően, bókokkal fogadják.

Ebből az következik, hogy a ffiaknak nincsen ilyen kiváltsága, néhány egyforma outfit elfogadott, pl alkalmi vagy nyári öltözközködésnél.

2020. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
20%

27!

Miért kéne az igazságot trollkodni? Ez így van. Zavar?

29!

Így van ahogy írod, de ez ellen lehet tenni! Nekünk pasiknak kell úgy öltözködnünk mint a nőknek,sokkal szabadsbban.

Ezrn múlik az egész.

2020. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!