Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Naggyából menyibe kerülhet...

Naggyából menyibe kerülhet maximum egy teljes nyári cuccok vásárlása?

Figyelt kérdés
Idén ezt online terveztük megoldani, sokkal kényelmesebb és a vírus miatt is pramtikusabb/ biztonságosabb. Találtam egy nagyon jó online boltot. Görgettem rajta és betettem a kosárba ami tetszik aztán megnéztem hogy mennyiből jön ki. Na hát ez az összeg 192 dollár volt ami naggyából 57 ezer forint, ami szerintem nagyon sok. Nem nagyon értek az ilyenekhez, úgyhogy azért kérdezem, hogy kb. mennyi az az ár amiért még megéri ilyen cuccokat venni. Válaszokat előre is köszönöm.:)

2020. jún. 19. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

57 ezert sok, ha ez 3 db ruhát jelent.

Nem sok, ha pl. 10 db.

Mivel semmit sem írtál, hogy ebben mi van benne, így nem lehet tudni, hogy sok-e.

2020. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szállítási költség?
2020. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ismételném az 1-es kérdését: hány darab, milyen ruhadarabok???


Ha kínából jön, vámot és áfát is számítsd rá, méghozzá a szállítási költséggel megnövelt végösszegre!

2020. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is online vásároltam nemrég magamnak cuccokat. (Fiú vagyok, nem tudom hogy ez számít-e árak tekintetében). 5 póló, 2 nadrág, 10 pár zokni, illetve 2 pár szerelős kesztyűt amit vettem, 18 ezer párszáz Forintot fizettem érte + szállítás. Illetve ami még nagyobb költség volt mostanában, az egy cipő, az 10 ezer volt.
2020. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Pont ezért nem érdemes egy idényre “bármi, de legyen valami” alapon felvásárolni egy csomó olyan cuccot, amiből max. 1-2 darabot fogsz hordani, a többi meg érintetlenül csak a szekrényben porosodik.

Már régóta nem vásárolok így. Ha valami megtetszik, és úgy gondolom, biztosan hasznát vehetem, megveszem.

Egyébként most borzasztóan nagy az infláció, - webshopokban is tapasztalom. 3-4 éve még 12.000 Ft-ért tudtam venni magamnak egy igényesén elkészített ünnepi ruhát. Ehhez képest ma már 35.000 Ft alatt nem jövök ki, ha ilyen alkalomra kerül sor. A gagyi kínaikat árulják annyiért, mint régen a minőségit.

2020. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

2 db len-pamut keverék nadrág

2 db len-pamut keverék ing

2 pár nyári cipő

4 db mintás póló


85 000 Ft

2020. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ezeket az


answear.hu

fashiondays.hu

aboutyou.hu


oldalakról rendeltem.


(6-os vagyok)

2020. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Hová lett a kérdező?
2020. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon attól függ. Ha tényleg mindent vettél: szandál, fürdőruha, felsőruházat, megfelelő mennyiségben, akkor teljesen baráti.
2020. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak (24 éves férfi) egy teljes nyári szettet (nadrág 3 db, póló kb 8-10 db, talán némi fehérnemű, egy napszemcsi meg egy farmer dzseki) tavaly 85 ezerért vettünk, muszáj volt, sokat fogyott, semmi nem volt jó rá. Idén ezeket hordja nagyobb részt, 1-1 darabot veszegetünk hozzá.

Én magamnak nőként a világ minden pénzét el tudnám verni, bár többnyire leárazások idején vásárolok, azért szerintem egy teljes adag nálam is hasonló árfekvésű lenne

2020. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!