Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett mát az uszodákban...

Miért lett mát az uszodákban is divat egyre több embernél a lenge shortban való úszás miközbe egyre kevesebb úszót látni fecskébe/boxerbe/jammerbe?

Figyelt kérdés
2020. jún. 22. 22:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

9!

Ezt komolyan írod??

A slip vagy fecske fazonhoz mit szólsz? Az az eredeti úszó vagy fürdő alsó nem az utcai rövidnadrág ami már újabban fürdőnadrágként is üzemel.

10!

Vajon miért nem hordják..?

Mert rájöttek mekkora baromság.

Amúgy a férfiaknak is van normális úszógatyája (fecske) ahogy előbb írtam csak kevesen hordják.

Pedig a lehetőség adott.

2020. jún. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%
9 vagyok. A 8-asra válaszoltam, nőként. A női fürdősorttal nem lennék kisegítve, az ugyanúgy combtőig ér. De pl ez a jammernek nevezett jó lenne a csúszdára.
2020. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Mivel a sort rövidet jelent azért rövid.

A férfiak esetében is használják ezt a szót csak ott nem állja meg a helyét mert a térdig érő függönyre is rátitulálják.

2020. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!