Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dorkó. Mindenképp megveszitek...

Dorkó. Mindenképp megveszitek a márkás cipőt jó pénzért, vagy megelégszetek egy egyszerű magas szárú tornacipővel?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
én az eredetit veszem
2010. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csakis eredetit veszek!
2010. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak az oridzsi jatszik. Egyszer volt dolgom Made in Chinssal 3 napig birta is, amikor vettem fel utoljara leszakadt a sarokresze...
2010. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van márkás is és olyan is ami kevésbé márkás.El kell mondanom a márkás kényelmetlenebb,mint a másik.De azért szeretem őket.De aki ilyesmire figyel az gáz.Az összhatás fontos,nem a márka.
2010. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kínaisat hordok kb. 4 éve..egy nyarat simán kibír,aztán kell egy új,de árban még mindig jobban kijövök.Amúgy sem vagyok márkamániás,hidegen hagy:)
2010. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én tulajdonképpen 0arra gondoltam, amit a kinaiba megkapsz mint tornacipőt :D Mert egy convers ottvan 10000 egy emilyen meg az ezrest karcolja :D
2010. aug. 1. 18:06
 7/9 Doruss ***** válasza:
Konkrétan a tornacipőt én nem szeretem, de egyébként nekem nem a márka számít. Ha jól néz ki, az sem gáz, ha párezres kínait hordasz. A lényeg, hogy neked tetsszen és kényelmes legyen.
2010. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
márkás tornacipőre szavazok, de abból is a Supra tornacipőjére, mert volt Converse-m, de azok 1 hónap után szétestek, a Suprát pedig már lassan fél éve hordom rendszeresen és semmi baja. 15/L
2010. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

nekem olyan van,mint fent az a lila tornacipő.áprilisban vettem.minden nap ezt használom,mindenhova.annyi baja van,hogy nemrég elkezdett megtörni az oldalán a gumi.de még alig észrevehető.2990Ft-ért vettem.megvagyok vele elégedve.

15/L

2010. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!