Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mely darabok kihagyhatatlanok...

Mely darabok kihagyhatatlanok a 18-20 évesek ruhatárából?

Figyelt kérdés
Kiegészítőket is írhattok.
2020. jún. 27. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagy fiú?


Stílus?

2020. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lány.


A lényeg, hogy kicsit felnőttesebb ruhákat szeretnék, nemsokára töltöm a tizennyolcat, eddig szinte mindig farmer-pólós voltam, de már szeretnék nőiesebben öltözködni.

2020. jún. 27. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Én 20 vagyok, szeretem a pörgős térdig erő szoknyát, szeretem a blúzokat, van egy szép hosszú sötétkék szoknyám is, ahhoz is tudok jól öltözni. Vannak magassarkú szandáljaim, több színben, van kicsit magasabb talpú is, ami színes. Van nekem ez az ún. anyagnadrágom is (bocsi ha hülyén írtam) abból van az a hosszabb amihez ugye ilyen kis öv van ami megegyezik a nadrág anyagával, stb. Van 1-2 nyári ingem is. Szerintem ezek. De ez nyilván szubjektív, hogy kinek mi az, ami kihagyhatatlan darab. Kinek mi tetszik. :)
2020. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szoknya, ruha mindenképp kell, néhány passzosabb felső, top. Cipőből is valami csini, de kényelmes. És ami ezekből kifolyólag alapvető kiegészítő: a harisnya, harisnyazokni, ha nem mezítláb akarod a cipőket hordani. Sokan erre nem figyelnek, pedig szerintem minden korosztálynak kellene, h legyen legalább 1 fekete, és egy testszínű, így bármilyen nőies szetthez tökéletes kiegészítő. Sőt szerintem egy jó harisnya még egy kevésbé nőies szettet (pl rövidnadrág) is nőiesebbé tesz.
2020. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a felettem szólókhoz. Én is mostanában lettem szoknyás, szóval beszereztem 2 bőr-, 1 farmer-, és 1 pörgős szoknyát is, főleg fekete neccharisnyával hordom őket.

Nadrágokból a farmer mellé szerintem nagyon csinosak a paper bag gatyák, a H&M-ben van 1000 féle, nekem hosszúból és rövidből is van jópár, különböző színben/mintában.

Felsőkből szerintem amik kicsit nőiesebbek, azok az ejtett vállú, mély hátkivágású, akár csipkés szegélyű darabok, én nagyon szeretem őket. Akár body formájában is, főleg, ha testhezálló. :)

Lábbelik: nekem van egy picit magasabb sarkú és egy lapos bokacsizmám is az átmeneti időszakra, nyárra pedig egy espadrilles szandálom és sima ujjközis szandijaim. A térdcsizmák is nagyon mennek mostanság télen, akár szoknyával vagy skinny farmerrel.

Remélem, tudtam segíteni. :)

20L

2020. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!