Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan magassarkúd amit...

Van olyan magassarkúd amit akkoris felveszel ha tudod hogy nagyon fáj majd viselni?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen?
2020. jún. 28. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs, csak olyan cipőt veszek fel amiben tudok járni
2020. jún. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Anno az iskolai ünneplő cipőm volt olyan, amint megtehettem ki is dobtam a p1csába.
2020. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nemmemsoha
2020. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, nincs olyan cipőm, ami ennyire kényelmetlen lenne.

Olyan magassarkúm van, amiben 4-5+ óra álldogálás után már fáj a lábam, de azt akkor olyan helyre veszem fel, ahol vagy nem kell sokat állni, vagy csak rövid esemény.

2020. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyenem, álmaim bokacsizmája. Majd' elpusztultam benne azon a néhány napon, amikor felvettem. Többet nem csinálok ilyet. :)
2020. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan cipőm, ami alapból, már akár néhány lépés után kényelmetlen lenne. Az ilyet egyszerűen nem veszem meg, akkor sem, ha amúgy jól néz ki. Illetve igyekszem jó minőségű cipőket vásárolni, nem a legolcsóbb gagyit. Persze a drágábbak meg a márkásak között is vannak rossz kialakításúak, de azért kisebb eséllyel.


Az már egy másik kérdés, hogy bizonyos dolgok úgy általában nem esnek jól magas sarkúban, például ha hosszú ideig, értsd órákig egy helyben kell álldogálni benne. Ezt sajnos nem lehet teljesen kivédeni, ha az adott alkalom vagy mondjuk munkahelyi előírás konkrétan ilyen cipőt követel meg.

2020. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Kinőtem már abból a korból, h ilyesmivel kínozzam magam. Anno gimis koromban volt 1-2x ilyenben részem, és egy életre megtanultam, h nincs olyan szép cipő, ami miatt megérné így meggyötörni a lábat. Arról nem is beszélve, h elég kiábrándító látvány és érzés csini cipő helyett szutykos lábbal és rongyos harisnyában tipegni hazafelé...
2020. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj, nem veszek fel magassarkút, mert kényelmetlennek találom, ráadásul eleve túl magas is vagyok hozzá. Nekem életemben két darab magassarkúm volt, egy éksarkú cipő, amit a diplomaosztóra vettem, de rögtön meg is bántam. A másik egy fatalpú szandál, amiben viszont meglepő módon kényelmes volt járni, de már nem hordom, mert sokan leszólták.
2020. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Munkahely se írhatja elő. Ha nőknek egészségtelen cipőt írnak elő, férfiak meg viselhetnek kényelmeset, az sima diszkrimináció.
2020. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Én férfi vagyok, de akkor az is diszkrimináció, hogy nálunk a férfiaknak nyáron, a 36 fokban is hosszú nadrágban meg zárt cipőben kell járni munkába, miközben a nők felvehetnek akármilyen kis rövid, lenge ruhákat egy szál papuccsal, senki sem szól érte. Vagy például a minap volt céges vacsora, ahol konkrétan a komplett öltöny zakóval, nyakkendővel volt az elvárás a férfiak számára egy amúgy alig klimatizált helyiségben, miközben a nők persze oda is valami minimális koktélruhában jöttek. És még magas sarkú sem volt feltétlenül rajtuk, sokan simán egy kényelmes, lapos cipőt vagy szandált húztak hozzá.
2020. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!