Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A legtöbb munkahelyen van...

A legtöbb munkahelyen van dress code?

Figyelt kérdés
Lehet rövidnadrágban menni dolgozni? Ha igen, csak nőknek vagy férfiaknak is?

2020. jún. 30. 16:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Ahol én dolgoztam eddig irodai környezetben, ott nem volt. Legalábbis nekem nem szóltak róla. Rövidnadrágokat hordtam, mert több órát közlekedtem tűző napon. Nem mondta senki, hogy jobban fel kéne öltözni, nem érdekelte őket. (Diákmunka volt.)
2020. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ahol kell ügyfelekkel találkozni, ott legyen dress code, ahol viszont nem és csak egymást nézitek az irodában, ott teljesen felesleges. Az én munkahelyemen nincs dress code, de biztos van még sok retardált cég, ahol van. Szeretném javasolni az összes ilyen cégnek, aki dress code-ot ír elő, hogy az legyen a minimum, hogy akkor ehhez mért ruhapénz is legyen a juttatások között...
2020. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%

Csak akkor követelhetik hogy milyen ruhában legyél ha támogatják anyagilag.

Különben kuss a nevük.

2020. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nálunk iroda és van dress code. kötelezően fekete szoknya testszínű harinaci és fehér blúz. nem bánom mivel nekem nem esik nehezemre csinosan nőiesen öltözni még akkor se ha sokszor kényelmetlen. úgy vagyok vele hogy nő létemre igenis elvárhatják hogy öltözzek nőiesen adjak magamra és nem csak munkahelyen hanem mindenütt.
2021. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14!

Kissé unalmas vagy már hogy minden ilyen kérdésnél bizonygatod a nőies öltözködésed!

Fétises vagy?

2021. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15 Férfinek nem nevezném, de a 14es egy hímnemű troll.
2021. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16!

Te meg egy kis szharcsimbók vagy.

2021. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!